Ženy rozstřílely Elite

pátek 24.2.2017 | VG

Předehrávka posledního kola extraligy vyšla florbalistkám FBC ČPP Bystroň Group Ostrava parádně. V Praze družstvo suverénně zvítězilo nad domácím Elite 14:2.

Ženy rozstřílely Elite

 

22.kolo, 24.2.2017, 20:00
Elite Praha
2:14(0:4, 2:5, 0:5)
FBC Ostrava
Elite Praha: Gécová (41.Zelená) – Divišová, N. Mrázková, M. Nováková, Hnátová – Denková, Jelínková, Miklíková – Nosková, Pechánková, Reischlová – Veharová, Zlámalová, Kopecká – Vejdělková, Neubergerová, Andrlová – Radová.
FBC Ostrava: Tomšová – Kahánková, Kotzurová, Podroužková, Jurečková, Zuzaníková, Kajfoszová, Macková – Vrlíková, Wolfová, Šuranyiová – Lichnová, Pastušková, Šablaturová – Šrotová, Káčová, Režnarová – Kapcová, Szczurová.
Branky a nahrávky: 25.Jelínková (Miklíková), 28.Vehar (Zlámalová) - 1.Kapcová (Pastušková), 7.Kapcová (Pastušková), 12.Kotzurová (Jurečková), 15.Režnarová (Káčová), 26.Macková (Káčová), 29.Jurečková (Kotzurová), 29.Káčová (Režnarová), 30.Szczurová (Kahánková), 35.Kapcová (Pastušková), 47.Káčová (Režnarová), 49.Kapcová (Šuranyiová), 53.Káčová (Macková), 57.Kotzurová (Káčová), 59.Kotzurová (Káčová). Rozhodčí: Kostinek, Reichelt. Vyloučení: 1:3. Využití: 0:1. Oslabení: 0:0. Diváci: 36.

Komentář k zápasu

"Začíná si sedat náročný program, který jsme si sami vzhledem k play-off nastavili, a nese to ovoce," konstatoval kouč ostravského celku Jakub Robenek.
Hráčky FBC Ostrava se do domácího družstva pustily od úvodu duelu. Hned v 1. minutě skórovala Nela Kapcová, další branky na sebe nenechaly dlouho čekat. První třetinu hosté vyhráli 4:0, po druhé části už to bylo 9:2 pro ostravské florbalistky. Ty se ovšem nezastavily ani ve třetí dvacetiminutovce, v níž pokořily obranu Elite ještě pětkrát.
"Probouzí se nám i spící střelkyně a to je nejlepší možné znamení směrem k play-off," podotkl Robenek. Se sedmi body za tři góly a čtyři asistence opouštěla Prahu Veronika Káčová, čtyři branky vstřelila Nela Kapcová. Čtyři body do statistik (3+1) si připsala i Denisa Kotzurová, tříbodové byly Markéta Režnarová (1+2) a Andrea Pastušková (0+3).
"Ostrava velmi pěkně rozehrávala a zaslouženě zvítězila," uznal kouč Elite Michal Vojáček.

Fotogalerie

 

Kompletní fotogalerie

 
Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři