Ženy šanci vyrovnat zápas i sérii nedostaly

neděle 5.3.2017 | VG

V druhém čtvrtfinále extraligy sice prohrávaly florbalistky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava s Bohemians 2:6, ale i tak byly ve finiši blízko vyrovnání. Jenže kvůli dvojímu vyloučení v 55. a 59. minutě nedostaly v oslabení šanci poslat duel minimálně do prodloužení. V Praze tak prohrály 7:8 a v sérii hrané na čtyři vítězství ztrácejí poměrem 0:2.

Ženy šanci vyrovnat zápas i sérii nedostaly

 

CF2, 5.3.2017, 16:30
Bohemians
8:7(3:2, 5:3, 0:2,)
FBC Ostrava
Bohemians: Kreisingerová – Nguyenová, Šindelářová, N. Havlíková, Rybíčková, Nová – Hyršlová, Preisslerová, Kašparová – Slavíková, Poláková, A. Šmídová – Jarešová, Semeráková, Bočanová.
FBC Ostrava: Tomšová – Kahánková, Vavrečková, Kotzurová, Skácelová, Jurečková, Zuzaníková, Kajfoszová – Vrlíková, Šuranyiová, Šablaturová – Šrotová, Nikol Škopková, Pastušková – Lichnová, Káčová, Režnarová – Kapcová, Szczurová.
Branky a nahrávky: 8.Havlíková (Rybičková), 17.Slavíková (Bočanová), 19.Poláková (Bočanová), 22.Preisslerová (Jarešová), 25.Vavrečková (vlastní branka), 27.Hyršlová (Bočanová), 33.Hyršlová (Bočanová), 39.Rybičková (Hyršlová) - 11.Režnarová (Šuranyiová), 15.Pastušková (Kotzurová), 30.Káčová, 35.Vavrečková (Šuranyiová), 38.Káčová (Režnarová), 42.Káčová (Režnarová), 50.Káčová (Režnarová). Rozhodčí: Beranová, Šedová. Vyloučení: 0:6. Využití: 3:0. Oslabení: 0:0. Diváci: 62.

Komentář k zápasu

"My jsme dnes předvedli o parník lepší výkon než v prvním zápase. Při hře v pěti proti pěti jsme vyhráli 7:4. Zbytek komentovat nemůžu," prohlásil kouč ostravského družstva Jakub Robenek. Narážel tak na fakt, že jeho svěřenkyně inkasovaly šest dvouminutových trestů, přičemž hráčky Bohemians čtyřikrát početní výhodu zužitkovaly. Na druhé straně se přitom nevylučovalo vůbec. Navíc dva tresty pro FBC Ostrava přišly ve chvílích, kdy hostující tým v závěru usiloval o vyrovnání.
Nazmar tak vyšlo parádní představení dvojice Markéta Režnarová - Veronika Káčová, která třemi brankami v řadě zdramatizovala závěr utkání. Obě hráčky FBC Ostrava si v zápase připsaly čtyři kanadské body - Káčová za čtyři góly, Režnarová za branku a tři asistence. Šanci pokusit se o vyrovnání ovšem hostující tým jednoduše neměl.
S očima zabodnutýma do země však ze hřiště neodcházely hráčky FBC Ostrava, nýbrž členové domácího klubu...
"Je mi líto reprezentačních trenérů, protože česká ženská extraliga, tak jak je v současné chvíli vedena, nemůže hráčky na mezinárodní úroveň adekvátně připravit, i kdyby sebevíc chtěly," podotkl pouze Jakub Robenek

Fotogalerie

                                                   

Kompletní fotogalerie

 
Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři