Ženy si vypracovaly náskok, pak polevily

neděle 14.1.2018 | VG

Naplno odehrát polovinu zápasu stačilo florbalistkám FBC ČPP Bystroň Group Ostrava v Liberci ke tříbodovému zisku. Družstvo žen DBC Ostrava vyhrálo v 16. kole extraligy na severu Čech 9:6.

Ženy si vypracovaly náskok, pak polevily

 

16.kolo, 14.1.2018, 15:00
CrazyGirls LIB
6:8(1:2, 2:6, 3:1)
FBC Ostrava
CrazyGirls LIB: Štěpánová (54.Kadlecová) – Dlouhá, Ljachová, Kabeláková – Veidlová, Leierová, Rumlová – M. Mlejnková, Pekárková, Tomanová – Šamaninová, Čermáková.
FBC Ostrava: Dupčáková – Rybičková, Patakyová, Jurečková, Grossová, Kajfoszová – Vrlíková, Šuranyiová, K. Hudáková – P. Hudáková, Pastušková, Káčová – Kapcová.
Branky a nahrávky: 18.Šamanina (Pekárková), 33.Šamanina (Mlejnková), 38.Mlejnková (Pekárková), 44.Mlejnková (Leierová), 54.Mlejnková (Pekárková), 55.Šamanina (Mlejnková) - 8.P.Hudáková, 19.K.Hudáková (Rybičková), 24.Kajfoszová (Rybičková), 24.K.Hudáková (Vrlíková), 25.K.Hudáková (Vrlíková), 27.Káčová (K.Hudáková), 28.Vrlíková (K.Hudáková), 39.Káčová (K.Hudáková), 47.Vrlíková (K.Hudáková). Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .

Komentář k zápasu

Trenér Jakub Robenek však měl ke spokojenosti daleko. "Do stavu 7:1 byl náš výkon podle představ. Předváděli jsme obrovskou dominanci a nebýt střelecké impotence, tak to bylo v půlce zápasu o deset gólů," hodnotil ostravský kouč.
Jeho svěřenkyně pak ale z role favoritek vypadly a přenechaly iniciativu domácímu celku. To Robenka zamrzelo. " Pokud se nenaučíme v těchto zápasech dominovat celých šedesát minut, jen horko těžko můžeme letos myslet na nějaký úspěch," připomněl trenér FBC Ostrava ambice svého družstva.
Utkání v Liberci sedlo především kanonýrce Kristíně Hudákové, která si ke třem gólům připsala ještě čtyři brankové asistence a odcházela ze hřiště se sedmi kanadskými body. O čtyři body obohatila své konto i Markéta Vrlíková, která dva góly dala a na dva přihrála.

 
Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři