Ženy udolaly Elite po obratu

sobota 12.11.2016 | VG

Po první třetině prohrávaly 0:2, po druhé 1:3, přesto dokázaly florbalistky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava urvat v 9. kole extraligy vítězství. Elite Praha udolaly v domácím prostředí 5:3.

Ženy udolaly Elite po obratu

 

9.kolo, 12.11.2016, 20:00
FBC Ostrava
5:3(0:2,1:1,4:0)
Elite Praha
FBC Ostrava: Holubová – Kahánková, Vavrečková, Kotzurová, Podroužková, Skácelová, Jurečková, Zuzaníková, Kajfoszová – Vrlíková, Kopková, Šuranyiová – Šablaturová, Šrotová, Nikol Škopková – Lichnová, Nela Škopková, Kapcová.
Elite Praha: Zelená – Hubáčková, Simajchlová, Vranová, Rosmusová, Divišová, N. Mrázková, Hnátová – Reischlová, Ryman, Veharová – Nosková, Vejdělková, Pechánková – Miklíková, Andrlová, Denková – Kopecká.
Branky a nahrávky: 25.Vrlíková, 43.Kapcová (Škopková), 45.Šuranyiová (Šrotová), 56.Kapcová (Skácelová), 58.Vrlíková - 15.Reischlová, 18.Nosková (Vejdělková), 27.Vejdělková. Rozhodčí: Both, Černín. Vyloučení: 2:2. Využití: 1:0. Oslabení: 0:0. Diváci: 61.

Komentář k zápasu

"Ale byly to nervy. Holky mi daly slušně zabrat, zatím nejvíc v sezoně," líčil kouč ostravského družstva Jakub Robenek. "Nehráli jsme špatně, ale hloupostmi jsme sami sebe dostávali ze hry."
Trenéra především mrzelo, že týmu příliš nepomohla poctivá příprava na zápas. "Na Elite jsme se připravovali, věděli jsme, že hra bude taková. Ale prakticky jsme bušili do autobusu a moc nám to nešlo. A přišly tři brejky, z nich tři góly a bylo spoustu práce," podotkl Robenek, který o přestávkách své svěřenkyně hlavně uklidňoval. "Neřval jsem, i když jsem byl docela slušně vytočený, ale spíš z toho, že se nám nepodařilo dát gól. O obou přestávkách jsme si říkali, že je spousta času. Na hřišti jsme byli tak dominantní, že jsme věřili, že obrat může přijít."
A ten skutečně přišel. V závěrečné dvacetiminutovce se domácí hráčky čtyřikrát radovaly z gólu. Zdálo se, že větším a silnějším hráčkám týmu Elite došly síly. "V soubojích byly soupeřky lepší, ale když se podíváme na některé naše padesátikilové hráčky vysoké metr padesát, měly to těžké. Tak to ve sportu holt je, musely využít svoji šikovnost a rychlost a uplatnit to," poznamenal kouč Robenek a dodal: "Po zápase jsem hráčky chválil za třetí třetinu. Byl to těžký zápas, natrápili jsme se. Ale ve finále otočit ve třetí třetině z 1:3 na 5:3 může být daleko přínosnější než to odehrát třeba 12:0. Doufám, že se nám povede z toho i něco vytěžit."

Fotogalerie

                                           

Kompletní fotogalerie

 
Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři