Ženy zaparkovaný autobus nakonec rozebraly

sobota 17.2.2018 | VG

S úpornou obranou soupeřek se musely ve 20. kole extraligy vyrovnat florbalistky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava. Nakonec ale defenzivu Královských Vinohrad rozebraly a zvítězily 11:2.

Ženy zaparkovaný autobus nakonec rozebraly

 

20.kolo, 17.2.2018, 20:00
FBC Ostrava
11:2(0:1, 4:1, 7:0)
SKV
FBC Ostrava: Lišková – Rybičková, Kotzurová, Patakyová, Jurečková, Zuzaníková, Grossová, Kajfoszová – Vrlíková, Greiplová, Sedláčková – Pastušková, Lichnová, Šromotová – Kapcová, K. Hudáková, P. Hudáková.
SKV: Vyrobíková – Trunečková, Vejvodová – Kalistová, Tvrzníková, A. Kutnarová – Skalická, Honzová, Zelníčková – Šádková, Dobisíková, Kylarová.
Branky a nahrávky: 24.Kajfoszová, 26.Jurečková (Pastušková), 28-Sedláčková (Vrlíková), 32.Vrlíková (Sedláčková), 41.Kapcová (Pastušková), 41.Sedláčková (Kajfoszová), 49.Sedláčková (Patakyová), 49.Pastušková (Kapcová), 50.Vrlíková (Sedláčková), 53.Pastušková (K.Hudáková), 58.Sedláčková (Kajfoszová) - 6.Vejvodová (Zelníčková), 39.Kutnarová (Tvrzníková). Rozhodčí: Mik, Szilvási. Vyloučení: 2:1. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 52.

Komentář k zápasu

"Byl to klasicky na Mourinha zaparkovaný autobus, který nám dlouho dělal docela problém. Nevěděli jsme si moc rady kudy kam a dlouho jsme hledali cestu, jak z toho ven," připustil kouč ostravského družstva Jakub Robenek. Tomu odpovídal i vývoj skóre. Jeho svěřenkyně úvodní třetinu prohrály 0:1, ve druhé dvacetiminutovce už ale Vinohradům nastřílely čtyři a ve třetí dokonce sedm branek. "Nakonec jsme soupeře utavili a ve třetí třetině snad i pobavili přihlížející fanoušky," poznanemal Robenek.
"My jsme v oslabené sestavě odehráli dvě slušné třetiny, ve třetí se výrazně projevil úbytek fyzických sil a soupeř nám naložil na cestu několik branek," uznal trenér Královských Vinohrad Pavel Doubek.
Největší měrou se na vysokém vítězství domácího družstva podílela Barbora Sedláčková, která vstřelila čtyři branky a k tomu si připsala i dvě gólové asistence.

Fotogalerie

                                     

Kompletní fotogalerie

 
Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři