6.kolo, 9.11.2014, 10:30
FBC Ostrava
9:4(1:2 3:1 5:1)
Český Těšín
FBC Ostrava: sestava: Kutěj, Flašar, Sasin, Kaloč, Sasyn, Soukup, Matoška, Vítovec, Liška, Czyž Josef, Czyš Karel, Gavenda, Stuchlík, Židek, Kašík, Glinc, Jeřábek, Kolajta
Kaloč , Soukup , Flašar,Kaloč,Soukup, Sasyn, Sasin,Kaloč, Czyž K.,

Komentář k zápasu

V druhém nedělním utkání na domácím hřišti jsme nastoupili proti poslednímu týmu tabulky. V letošní soutěžním ročníku celek Č.Těšína ještě nezískal ani bod.

Přes trenérovo varování, že žádný soupeř není slabý a krocení euforie po předchozím vítězství nastoupili kluci proti poslednímu týmu tabulky neskutečně nedisciplinovaně. Nic se nemůže stát, jsme v pohodě… Jako partička, která si jde po škole jen tak zahrát. Pohyb na hřišti žádný, přihrávka spoluhráči byla cizí slovo, nasazení nulové. Hrát proti nám kvalitnější soupeř tak jsme mohli po první třetině klidně o čtyři branky.

V první pauze, kdy většinou klidný trenér Komačka musel „zvýšit“ hlas a domluvou kluky postavit zpět na zem. Drobné přesuny v sestavě a trenérova

slova kluky nakopla a začali hrát. Aktivnější hrou a úspěšnou střelbou se utkání stalo jednoznačným. Jedním z vrcholů zápasu, který celá hala sledovala téměř ve stoje byl samostatný nájezd našeho benjamínka, nejmenšího kluka na hřišti Šimona Soukupa. Z klidem zkušeného matadora si poradil ze soupeřovým brankářem a zavěsil.

Věřme, že si kluci uvědomili, že hrát se musí od první minuty a hrát jako tým ne skupinka sobeckých individualistů, kteří si každý chtějí dat gól.

Příští zápasy hrajeme v neděli 23.listopadu v Havířově proti domácímu Slovanu a ostravským Tigers.


 
Copyright © 2020 FBC CPP Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři