Vítězné loučení se sezonou

neděle 4.3.2018 | VG

Kdyby florbalisté FBC ČPP Bystroň Group Ostrava hráli stejně jako v posledním kole základní části Tipsport Superligy, postup do play off by jim nemohl uniknout. Ve 26. kole soutěže totiž přesvědčivě zvítězili v Praze nad Střešovicemi 11:4. Jenže ani tříbodový výhra jim už k posunu z 9. místa nemohla nestačit, a sezona jim tak skončila.

Vítězné loučení se sezonou

 

26.kolo, 4.3.2018, 17:00
Střešovice
4:11(3:6, 0:2, 1:3)
FBC Ostrava
Střešovice: Kafka (32. Mich. Rebro) – Tlapák, Heřmanský, Deutsch, Švejkovský, Svačinka, Mühlfait, Ja. Kolísko, Vítovec – Komárek, Jiř. Kolísko, Jak. Kolísko – Meliš, O. Němeček, Kreysa – Ullmann, Váňa, Brautferge
FBC Ostrava: Klobučník (Laja) – Kubíček, Hromádka, Lipový, Jiří Šebesta, Jurdzin – Trulík, Klimscha, Eichner – Daniš, Mendrek, Moravčík – Čonka-Skyba.
Branky a nahrávky: 10.Komárek, 14.Ji.Kolísko (Ja.Kolísko), 16.Meliš (Vítovec), 52.Mühlfait (Brautferger) - 2.Trulík (Klimscha), 7.Klimscha (Mendrek), 12.Daniš (Jurdzin), 13.Trulík (Lipový), 19.Eichner (Kubíček), 19.Mendrek (Trulík), 26.Mendrek, 34.Klimscha (Mendrek), 46.Mendrek (Šebesta), 56.Mendrek (Trulík), 59.Trulík (Mendrek). Rozhodčí: Černý, Janoušek. Vyloučení: 2:0. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 120.

Komentář k zápasu

"Do zápasu jsme šli uvolněni a také podle toho naše hra vypadala. Na začátku jsme proměnili skoro všechny šance," hodnotil duel ostravský trenér Michal Trunkát. V první třetině totiž jeho svěřenci zasypali gólmana Tatranu Tomáše Kafku spoustou střel, šest z nich prošlo až do sítě.
"Na klucích je jednoduše znát, že když jsou v pohodě, věří si a také je to na hřišti vidět. Je škoda, že jsme si play off nechali zbytečně utéct," litoval Trunkát předchozích bodových ztrát, které rozhodly o tom, že FBC Ostrava vyřazovací boje o titul hrát letos nebude.
Nejproduktivnějšími hráči utkání byli ostravští Jakub Mendrek, který nasbíral 7 kanadských bodů za čtyři branky a tři asistence, Petr Trulík si na závěr sezony připsal pět bodů za gólový hattrick a dvě brankové asistence.

Fotogalerie

                                           

Kompletní fotogalerie

 
Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři