Muži podlehli Spartě

neděle 30.9.2018 | VG

Formě, se kterou se Sparta Praha vyšvihla na vrchol extraligové tabulky, nedokázali florbalisté FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vzdorovat. V 7. kole Tipsport Superligy podlehli ostravští florbalisté Pražanům 2:5.

Muži podlehli Spartě

 

7.kolo, 30.9.2018, 18:00
FBC Ostrava
2:5(1:1, 0:2, 1:2)
Sparta
FBC Ostrava: Klobučník – Kubíček, Lipový, Jiří Šebesta, Jurdzin, Posselt, Bauer, Moravčík – Juhaňák, Hrabal, Šindler – Eichner, Kolajta, Daniš – Sládek, Mendrek, Kaloč – Miške, Křiva, Čonka-Skyba.
Sparta: Mart.Beneš – Bartoš, Čermák, Garčar, Marvánek, Zeman, Křenek, Kalaš – Ujhelyi, Zouzal, Košir – Bína, Svatoš, Burian – Pražák, Kareš, Časar – Veselý.
Branky a nahrávky: 14.Mendrek (Lipový), 56.Sládek (Šindler) - 17.Bína, 23.Kareš (Svatoš), 27.Zouzal, 45.Garčar, 59.Zouzal (Svatoš). Rozhodčí: Both, Černín. Vyloučení: 2:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 102.

Komentář k zápasu

"Hráli jsme velmi těžký zápas, který byl plný taktiky a vyčkávání, bylo to o pár chybách, které jsme bohužel udělali my," litoval kouč FBC Ostrava Karel Ševčík. Jeho svěřenci se po celý zápas potýkali s problémem, jak překonat obranný val hostů. "Sparta výborně bránila, gólman ji držel skvělými zákroky," uznal Ševčík. "Bylo tak pro nás těžké dát gól. Po našich chybách, kdy nám Sparta odskočila, jsme se snažili hru více rozpohybovat, otevřít, tlačit se do zakončení. Bohužel z toho byly pouze tři tyčky."
Štěstí ostravským florbalistům nepřálo ani v závěru, kdy se v šesti pokoušeli ještě s výsledkem něco udělat. Gól už ale nevstřelili, naopak inkasovali pátou branku. "Zahráli jsme kvalitně do obrany a podržel nás gólman Beneš. I díky efektivitě v zakončení si odvážíme cenné tři body ze hřiště soupeře," doplnil sparťaský trenér Radek Skalička.

Fotogalerie

                                           

Kompletní fotogalerie

 
Copyright © 2019 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři