Ženy si poradily se Střešovicemi

neděle 30.9.2018 | VG

Do poloviny zápasu si florbalistky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vytvořily pohodlný náskok 9:1, až pak se domácí družstvo Tatranu Střešovice dostalo v 5. kole extraligy do hry. Nakonec ostravský tým zvítězil 11:6.

Ženy si poradily se Střešovicemi

 

5.kolo, 30.9.2018, 16:00
Střešovice
6:11(0:2, 1:7, 5:2)
FBC Ostrava
Střešovice: Humlová – Zikmundová, Válková – Reková, Višvaderová, Reindlová – Lisová, Viplerová, Zabavská – Marko, Houžvičková, Matěvosová – Faťunová, Vlachová, Faltusová – Rybínová.
FBC Ostrava: Dupčáková – Kotzurová, Zuzaníková, Grossová, Kajfoszová – Žurková, Vrlíková, Lacková – Káčová, Šromotová, K. Hudáková – P. Hudáková.
Branky a nahrávky: 30.Reková (Zabavská), 41.Reindlová (Zabavská), 50.Reková (Rybínová), 56.Rybínová (Marko), 58.Reková (Reindlová), 60.Reindlová (Válková) - 8.P.Hudáková (Kotzurová), 20.P.Hudáková (Kotzurová), 23.Žurková (Lacková), 24.K.Hudáková (P.Hudáková), 28.K.Hudáková (Vrlíková), 31.Kotzurová (Vrlíková), 32.Kotzurová (P.Hudáková), 34.Káčová (K.Hudáková), 35.Zuzaníková (Žurková), 44.Vrlíková (P.Hudáková), 57.K.Hudáková (Vrlíková). Rozhodčí: Kapr, Tichý. Vyloučení: 4:3. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 73.

Komentář k zápasu

"Do 36. minuty to bylo z naší strany velmi solidní představení a ukázali jsme spoustu pěkných gólů. Od přerušení utkání kvůli zranění jsme se na hřišti už jen toulali, zatímco soupeř s chutí bojoval o lepší výsledek," hodnotil duel kouč FBC Ostrava Jakub Robenek.
"Chtěli jsme s Ostravou hrát aktivně, což se nám po celý zápas dařilo. Soupeř ovšem ukázal větší zkušenosti a chladnokrevnost v zakončení. Holky ale makaly a dměnou nám byla třetí třetina, kdy to tam začalo konečně padat i nám," podotkl kouč Tatranu Pavel Skazko.
Zato trenér FBC Ostrava nebyl s třetí částí vůbec spokojen. "Takové třetí třetiny jako v posledních dvou utkáních už si nesmíme dovolit," prohlásil Robenek.
V utkání se zaskvělo sesterské duo Paulíny a Kristíny Hudákových, které společně nasbíraly 9 kanadských bodů.

Fotogalerie

                         

Kompletní fotogalerie

 
Copyright © 2019 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři