Ženy v Jičíně braly tři body

neděle 28.10.2018 | VG

Čtyřmi přesnými zásahy ukončily florbalistky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava gólovou přestřelku v Jičíně. V 9. kole extraligy zvítězily na východě Čech 9:6.

9.kolo, 28.10.2018, 17:00
FBK Jičín
6:9(3:2, 3:3, 0:4, )
FBK Jičín: Samková – N. Mrázková, Strejcovská, Paulovičová, Kosová – Jarolímová, Chlumská, Žůrková – Kuchařová, Svobodová, Sluková – Bachmaierová.
FBC Ostrava: Tomšová – Kotzurová, Zuzaníková, Grossová, Kajfoszová – Vrlíková, Lacková, Šablaturová – Káčová, Šromotová, Kapcová – K. Hudáková, P. Hudáková.
Branky a nahrávky: 2.Bachmaierová, 5.Žůrková (Jarolímová), 10.Žůrková (Jarolímová), 32.Kuchařová (Paulovičová), 33.Strejcovská (Kuchařová), 36.Strejcovská (Kosová) - 2.K.Hudáková (Šablaturová), 20.Kotzurová (Vrlíková), 23.K.Hudáková, 25.Kapcová, 35.Kotzurová (Vrlíková), 41.Káčová (K.Hudáková), 52.Šablaturová (Grossová), 55.P.Hudáková (Kotzurová), 59.P.Hudáková (K.Hudáková). Rozhodčí: Hejnová, Jireček. Vyloučení: 1:1. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 111.