Družstvo FBC podlehlo Chodovu

sobota 24.11.2018 | VG

Prohru na domácím hřišti utrpěly ve 12. kole extraligy florbalistky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava. V ČPP Aréně podlehly 2:5 vedoucímu celku extraligové tabulky, pražskému Chodovu.

Družstvo FBC podlehlo Chodovu

 

12.kolo, 24.11.2018, 17:00
FBC Ostrava
2:5(0:2, 0:1, 2:2)
Chodov
FBC Ostrava: Tomšová – Vavrečková, Kotzurová, Zuzaníková, Grossová, Kajfoszová – Vrlíková, Lacková, Šablaturová – Káčová, Šromotová, Kapcová – K. Hudáková, P. Hudáková.
Chodov: Provázková – Jiráková, Tožičková, Nosková, Vrbová, Kr. Kellovská – Suchá, Frantíková, Plášková – Pekárková, Preisslerová, Řepková – J. Vávrová, Belicová, Hanzlíková.
Branky a nahrávky: 41.P.Hudáková (Kapcová), 48.Vavrečková (Kapcová) - 2.Tožičková (Hanzlíková), 17-Vávrová (Řepková), 39.Frantíková (Tožičková), 48.Hanzlíková (Tožičková), 56.Pekárková (Řepková). Rozhodčí: Krátký, Vojkuvka. Vyloučení: 0:0. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 65.

Komentář k zápasu

"Těžké hodnotit. Myslím, že jsme byli dneska lepší, ale bohužel ne chytřejší," litoval kouč ostravského družstva Jakub Robenek. Jeho svěřenkyně v úvodní třetině dvakrát inkasovaly, a přestože ve druhé části zvýšily své úsilí, branku se jim vstřelit nepodařilo.
"Dostali jsme hloupé góly a ani z největšího tlaku ve druhé třetině, kdy se zápas pravděpodobně lámal, jsme nedokázali skórovat. A naopak jsme na konci třetiny inkasovali," poznamenal Robenek. "Zvolili jsme spíš poctivou obranu a to se nám vyplatilo. Hráli jsme disciplinovaně, potrestali chyby, které soupeř vytvořil," konstatoval trenér Chodova Lukáš Procházka.
Ve třetí dvacetiminutovce sice domácí hráčky konečně dvakrát překonaly gólmanku Chodova, na body to však tentokrát nestačilo. "Zradila nás koncovka," posteskl si Robenek. "Bohužel stále málo chodíme do prostor, kde to bolí, ale zápasy se tam vyhrávají, nebo prohrávají."
Chodov na vedoucí příčce znovu bodově poodskočil, tým FBC Ostrava drží třetí místo za Vítkovicemi, čtvrtý je celek Ivanti Tigers. "Smutné je, že po dvanáctém kole je rozhodnuto, jak bude vypadat play off. Výhodou ale zase to, že se od pondělí můžeme začít připravovat," zmínil Jakub Robenek.

Ohlasy trenérů


Fotogalerie

                   

Kompletní fotogalerie

 
Copyright © 2019 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři