Série proher mužů nekončí

pondělí 7.1.2019 | VG

Šestou prohru v řadě si připsali florbalisté FBC ČPP Bystroň Group Ostrava v 18. kole Tipsport Superligy. Před televizními kamerami prohráli v Otrokovicích 3:5 a vypadli z elitní osmičky zaručující účast v play off. Předskočili je právě otrokovičtí Panteři, FBC Ostrava na deváté příčce ztrácí 2 body.

Série proher mužů nekončí

 

18.kolo, 7.1.2019, 19:20
Otrokovice
5:3(2:0, 2:1, 1:2;)
FBC Ostrava
Otrokovice: Michaljovič – Rožnovják, Kostka, Zimmer, Mich. Nagy, Švajný, Kvapil, Čevela – Sovják, Jurčík, Zapletal – Szweda, Gál, Haša – Pešat, Kittel, Volek – Vykopal, Petřík.
FBC Ostrava: Laja – Kubíček, Lipový, Jiří Šebesta, Jurdzin, Posselt, J. Bauer, Kuczera, Moravčík – Juhaňák, Hrabal, Šindler – Eichner, Daniš, Sládek – Mendrek, Kaloč, Křiva – Čonka-Skyba.
Branky a nahrávky: 4.Vykopal (Szweda), 17.Kittel (Pešat), 25.Kostka (Zapletal), 38.Kostka (Kittel), 55.Zapletal (Kostka) – 26.Sládek (Šindler), 57.J.Bauer (Šindler), 59.J.Bauer (Juhaňák). Rozhodčí: J.Filipčík, O.Filipčík. Vyloučení: 3:1. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 446.

Komentář k zápasu

"Měli jsme špatný nástup do zápasu. Zcela nesmyslně jsme šli dvakrát do pressingu a v obou případech jsme byli potrestáni," popsal nepovedený start duelu kouč ostravského celku Karel Ševčík. "Postupem času jsme se dostávali do zápasu, bohužel jsme nebyli schopní zakončit ani vyložené šance. Rozhodla produktivita."
V Otrokovicích se ostravští florbalisté gólově prosadili vlastně až v závěru utkání, kdy využili početní výhodu a skórovali i při hře bez gólmana. Ovšem na více než korekci skóre to už nestačilo.
"Obecně nás v poslední době sráží hloupé individuální chyby, pak se zbytečně trápíme. Pokud zapracujeme na zodpovědnosti, začneme opět vyhrávat," zhodnotil trenér Ševčík.

Fotogalerie

                                                                                                                             

Kompletní fotogalerie

 
Copyright © 2019 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři