Bod proti lídrovi

pátek 8.2.2019 | VG

Florbalisté FBC ČPP Bystroň Group Ostrava dokázali ve 23. kole Tipsport Superligy obrat vedoucí celek soutěže z Mladé Boleslavi o bod. Přestože dostali 41 vteřin před koncem třetí třetiny gól na 3:4, v čase 59:49 Matyáš Šindler srovnal na 4:4. Hosté o své výhře 4:3 rozhodli po necelé minutě prodloužení, kdy po vyhraném buly začali hrát bez brankáře.

23.kolo, 8.2.2019, 18:00
4:5p(1:0, 1:2, 2:2, 0:1)
Ml. Boleslav
FBC Ostrava: Laja – Lipový, Jiří Šebesta, Jurdzin, Posselt, J.Bauer, Kuczera, Moravčík – Kaloč, Juhaňák, Zálesný – Hrabal, Šindler, Eichner – Daniš, Sládek, Mendrek – Křiva, Čonka-Skyba.
Ml. Boleslav: Bauer – Novák, Řehoř, Höffer, Jelínek, Zakonov, Krzyžanek – Novotný, Tomáš Chroust, Tadeáš Chroust – Bína, Tokoš, Pluhař – Gruber, Curney, Tomašík – Natov.
Branky a nahrávky: : 14. Mendrek (Eichner), 30. Daniš (Sládek), 43. Hrabal, 60. Šindler (J. Bauer) – 23. Řehoř (Bína), 40. Natov (Höffer), 42. Tomašík (Tadeáš Chroust), 60. Řehoř (Tomašík), 61. Tomašík (Natov) . Rozhodčí: Gavlas, Mikula. Vyloučení: 1:0. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 161.