Ženy první zápas v Praze zvládly

sobota 9.3.2019 | VG

Už jen jediný krok schází florbalistkám FBC ČPP Bystroň Group Ostrava k postupu do semifinále extraligy. Po přesunu série s Tatranem Střešovice do Prahy vyhrály i třetí zápas, když zdolaly Tatran 3:2. V sérii hrané na čtyři vítězství vedou 3:0.

CF3, 9.3.2019, 16:00
Střešovice
2:3(2:1, 0:1, 0:1)
Střešovice: Ranochová – Válková, Machková – Reková, Vachušková, Prontekerová – Reindlová, Viplerová, Zabavská – Houžvičková, Matěvosová, Vlachová – Rybínová, Kramperová.
FBC Ostrava: Lišková – Vavrečková, Rybičková, Kotzurová, Patakyová, Jurečková, Zuzaníková, Grossová, Kajfoszová – Žurková, Vrlíková, Lacková – Šablaturová, Greiplová, Káčová – Šromotová, Kapcová, K Hudáková – P.Hudáková.
Branky a nahrávky: 6.Reindlová (Válková), 16.Prontekerová (Vachušková) – 15.Kotzurová (P.Hudáková), 39.Kapcová (Kajfoszová), 45.P.Hudáková (Vrlíková). Rozhodčí: Beranová, Hejnová. Vyloučení: 1:1 navíc Vachušková (TAT) 5.minut. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 105. Stav série: 0:3.