Ženy jsou v semifinále!

neděle 10.3.2019 | VG

Ve čtvrtém zápase čtvrtfinálové série s Tatranem Střešovice florbalistky FBC ČPP Bystroň Grou Ostrava sice brzy prohrávaly, ale vzápětí vyrovnaly a rychle udělaly z duelu exhibici. Po výhře 10:1 získaly v sérii čtvrtý bod a mohou se radovat z postupu do semifinále!

Ženy jsou v semifinále!

 

CF4, 10.3.2019, 15:00
Střešovice
1:10( 1:2, 0:3, 0:5,)
FBC Ostrava
Střešovice: Drbalová – Válková, Machková – Reková, Vachušková, Prontekerová – Reindlová, Viplerová, Zabavská – Houžvičková, Matěvosová, Vlachová – Rybínová, Kramperová.
FBC Ostrava: Dupčáková – Vavrečková, Rybičková, Kotzurová, Patakyová, Jurečková, Zuzaníková, Grossová, Kajfoszová – Žurková, Vrlíková, Greiplová – Lacková, Šablaturová, Káčová – Šromotová, Kapcová, P.Hudáková – K.Hudáková.
Branky a nahrávky: 2.Reindlová (Kramperová) – 3.K.Hudáková (Zuzaníková), 20.P.Hudáková (Kapcová), 28.P.Hudáková (Kotzurová), 33.Kapcová (Kajfoszová), 34.Kapcová (P.Hudáková), 47.Vrlíková (Grossová), 50.Grossová (Káčová), 58.Kapcová (Vrlíková), 59.Žurková (Káčová), 60.Kotzurová (P Hudáková). Rozhodčí: Kostinek, Reichelt Martin. Vyloučení: 4:5. Využití: 0:2. V oslabení: 0:2. Diváci: 92. Konečný stav série:: 0:4.

Komentář k zápasu

"Byl to od začátku zápas pod kontrolou, a když k tomu přičteme, že Tatranu došlo, tak z toho byl pohodový a organizovanou hrou podpořený čtvrtý bod," řekl kouč FBC Ostrava Jakub Robenek.
Čtvrtý duel výrazně ovlivnila hra v početní výhodě. Respektive pro domácí Tatran byly přesilovky spíše nevýhodou, neboť v nich inkasoval celkem třikrát. "Pokud dostanete tři branky ve vlastní přesilovce, tak se moc na úspěch pomýšlet nedá. Pak už holky nezvládly udržet koncentraci," uznal trenér Střešovic Pavel Skazko. "Ale jsem hrdý na to, jakým způsobem holky dokázaly držet krok s velkým adeptem na titul a myslím, že jsme byli více než důstojným soupeřem," dodal trenér Tatranu.
Poklonu soupeři vysekl i kouč FBC Ostrava. "Máme za sebou fantastickou sérii, která nás opravdu donutila přepnout do play off módu. Tatranu patří velká pochvala a jsme moc rádi, že jsme na něj ve volbě ukázali, protože s nikým jiným bychom takové zápasy neodehráli. Byla to perfektní příprava na semifinále, která se nám bude moc hodit," poznamenal Jakub Robenek.

Fotogalerie

             

Kompletní fotogalerie

 
Copyright © 2019 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři