Muži ztratili duel v prodloužení

neděle 10.3.2019 | VG

Dotáhli třígólovou ztrátu, dovedli zápas do prodloužení, ale nakonec florbalisté FBC ČPP Bystroň Group Ostrava čtvrtý duel čtvrtfinálové série s Chodovem ztratili. Po prohře 5:6 v prodloužení je stav série nerozhodný 2:2 na zápasy.

Muži ztratili duel v prodloužení

 

CF4, 10.3.2019, 17:00
FBC Ostrava
5:6p( 1:2, 1:2, 3:1 - 0:1,)
Chodov
FBC Ostrava: Laja – Lipový, Jiří Šebesta, Jurdzin, Posselt, J.Bauer, Kuczera – Juhaňák, Zálesný, Hrabal – Šindler, Eichner, Daniš – Sládek, Mendrek, Křiva.
Chodov: Barák – Pražan, Maxa, Kašovský, T. Vávra, Sýkora, Švajný, Podhráský, Doubek – Mikeš, Koutný, Vošta – M.Vávra, Pražák, Ondrušek – Řezáč, Koutný, Matejčík – Krbec.
Branky a nahrávky: 14.Zálesný (J.Bauer), 35.Křiva (Lipový), 42.J.Bauer (Šindler), 47.Mendrek (Hrabal), 52.Hrabal (Juhaňák) – 12.Maxa (Vošta), 16.Ondrušek (Pražan), 24.M.Vávra (Ondrušek), 25.Řezáč (Švajný), 48.Maxa (Matejčík), 63.Švajný. Rozhodčí: Nábělek, Štengl. Vyloučení: 2:1. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 255. Stav série: 2:2.

Komentář k zápasu

"Bohužel jsme se dnes v zápase nevyvarovali individuálních chyb," konstatoval trenér FBC Ostrava Karel Ševčík. "Za stavu 1:4 jsme nebyli úplně v ideální situaci."
Přesto se domácí tým nevzdal. "Zareagovali jsme úpravou taktiky i změnami v sestavě, museli jsme si některé věci také tvrdě vyříkat. Prospělo nám to a ztracený zápas jsme dotáhli do prodloužení," ocenil svůj tým Ševčík.
I předchozí dvě střetnutí série došla do prodloužení, v nich však gól nepadl a rozhodovaly samostatné nájezdy. "V prodloužení už to opět bylo o štěstí, to nám dnes bohužel chybělo," zalitoval Karel Ševčík inkasovaného rozhodujícího gólu. "Přesto jedeme dál podle plánu a jedeme na Chodov vyhrát," prohlásil odhodlaně trenér FBC Ostrava.

Fotogalerie

                                                                                                                                                                   

Kompletní fotogalerie

 
Copyright © 2019 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři