Zlepšený výkon výhru nepřinesl

sobota 30.3.2019 | VG

Ve třetím utkání semifinálové série florbalistky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava zahrály lépe než v předchozích dvou střetnutích s Chodovem. Jenže ani to na výhru nestačilo. Ve třetím duelu podlehly ostravské florbalistky Pražankám 3:5 a v sérii hrané na čtyři vítězství prohrávají 0:3 na zápasy.

SF3, 30.3.2019, 17:00
3:5(1:1, 0:2, 2:2)
Chodov
FBC Ostrava: Tomšová – Vavrečková, Rybičková, Kotzurová, Patakyová, Jurečková, Zuzaníková, Grossová, Kajfoszová – Žurková, Vrlíková, Lacková – Šablaturová, Greiplová, Káčová – Šromotová, Kapcová, K. Hudáková – P. Hudáková
Chodov: Christiánová – Jiráková, Tožičková, Nosková, Vrbová, Svačinová – Suchá, Frantíková, Klímová – Plášková, Pekárková, Preisslerová – Řepková, J. Vávrová, Jůzová – Peštová, P. Beránková, Belicová – Hanzlíková.
Branky a nahrávky: 18.Kapcová (Kotzurová), 54.Kapcová (Kotzurová), 59.Káčová – 3.Řepková (Plášková), 27.Belicová (Preisslerová), 39.Plášková (Svačinová), 42.Tožičková (Hanzlíková), 53.Tožičková (J.Vávrová). Rozhodčí: Petřík, Podlesný. Vyloučení: 3:4. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 180. Stav série: 0:3.