Ženy nakonec proti Klokankám úspěšné

pondělí 3.2.2020 | Týna Zíková

V sobotu 1.2.2020 vyrazil ženský kádr FBC ČPP Ostrava na utkání 18. kola Extraligy žen do hlavního města Prahy, kde se utkal s FbŠ Bohemians. Utkání se neslo ve velmi vyrovnaném stavu a ještě deset minut před koncem třetí třetiny živily Klokanky naději na vítězství. Ženy však šláply na plyn a utkání upravily na vítězný stav 11:6.

18.kolo, 1.2.2020
Bohemians
6:11(1:2, 5:3, 0:6)
Bohemians: Benková (Kreisingerová) - Reischlová, Kellovská, Vrátná, Poláková, Minářová, Dvořáková, Bartošová, Štajnerová, Císařová, Vaníčková, Plavcová, Marešová, Hrabánková, Loudová, Miklíková, Bočanová
FBC Ostrava: Tomšová (Lišková) - Vrlíková, Vavrečková, Kotzurová, Chalupová, Šešulková, Škopková, Káčová, Šromotová, Mlejnková, Grossová, Hudáková K., Pospíšilová, Hudáková P.
Branky a nahrávky: 7. Gabriela Vaníčková (Marešová), 24. Hana Poláková (Bočanová), 30. Kristýna Kellovská (Bočanová), 30. Eliška Vrátná (Poláková), 34. Adéla Bočanová (Vrátná), 37. Hana Poláková (Bočanová) - 5. Michaela Mlejnková (Hudáková), 7. Michaela Mlejnková (Hudáková), 25. Michaela Mlejnková (Hudáková), 26. Michaela Mlejnková, 39. Denisa Kotzurová (Vrlíková), 43. Kristína Hudáková (Kotzurová), 50. Kristýna Pospíšilová, 56. Denisa Kotzurová (Mlejnková), 57. Kristína Hudáková, 58. Paulína Hudáková (Kotzurová), 60. Michaela Mlejnková (Hudáková). Rozhodčí: Petr Herman a Ondřej Sochůrek. Vyloučení: 2:4. Využití: 2:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 73. Střely na branku: 28:29.