Muži podlehli Boleslavi

neděle 4.10.2020 | Redakce

V neděli 4. října muži odehráli šesté kolo Livesport Superligy proti Mladé Boleslavi. První a třetí třetina byla jednoznačně v rukou soupeře. Druhá, poměrně vyrovnaná třetina, kterou naši muži vyhráli 2:1 bohužel nestačila, a muži FBC Ostrava tak soupeři podlehli 12:4.

6.kolo, 4.10.2020, 18:00
Ml. Boleslav
12:4(5:1, 1:2, 6:1)
Předvýběr.CZ Florbal MB - FBC ČPP OSTRAVA 12:4 branky: 11. Daniel Šebek, 12. Filip Zakonov, 17. Jakub Bína, 18. Tomáš Chroust, 18. Jakub Bína, 32. Jakub Bína, 46. Martin Tokoš, 54. Daniel Šebek, 55. Jan Natov, 56. Tomáš Chroust, 57. Martin Tokoš, 59. Milan Tomašík - 15. Marek Lipový, 23. Petr Burýšek, 30. Dominik Klimscha, 60. Lukáš Pešat; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 1 + Jan Natov (MLB) OS:1; využití: 0:0; diváků: 185; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 16 - Jan Binder 26; po třetinách: 5:1, 1:2, 6:1;