Muži podlehli Vítkovicím v TV utkání

pondělí 16.11.2020 | Redakce

V pondělí 16. listopadu muži odehráli první zápas po měsíční pauze. Nebylo to ale jen tak ledajaké utkání. Hrálo se totiž Ostravské derby, které bohužel ovládl soupeř 1. SC TEMPISH Vítkovice poměrem 9:3.

13.kolo, 16.11.2020
3:9(0:4, 1:0, 2:5)
Vítkovice
FBC ČPP OSTRAVA - 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:9 branky: 29. Ivo Dohnal, 53. Lukáš Herblich, 54. Dominik Klimscha - 3. Tomáš Sladký, 17. Matyáš Šindler, 19. Tomáš Sladký, 19. Adam Delong, 41. Adam Delong, 41. Ondřej Sidunov, 44. Adam Delong, 50. Rostislav Gattnar, 60. Jiří Besta; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jan Binder 26 - Lukáš Souček 26; po třetinách: 0:4, 1:0, 2:5;

Hned po dvou minutách první třetiny Vítkovice otevřely skóre a muži FBC Ostrava se tak ocitli pod velkým tlakem. V následujících čtrnácti minutách jsme mohli vidět plno šancí na obou stranách. Druhá branka padla do Binderovy brány v sedmnácté minutě. Vítkovicím to ale pro první třetinu nestačilo, a dvěma rychlými góly zvýšili na 4:0.

Druhá třetina se skvěle povedla oběma týmům. Mohli jsme vidět krásný florbal na obou stranách, plno ubráněných střel, bohužel také několik rozezvoněných tyčí. V této třetině se prosadili naši muži a snížili tak na 4:1.

Do závěrečné části Vítkovice vstoupily agresivně a hned v první minutě vstřelily dva rychlé góly. Po dvou minutách byl na naší straně vyloučen Sládek a rytíři zvýšili na 7:1. Další oslabení naši muži zvládli ubránit, nicméně v půlce třetiny Vítkovice odskočily na sedmibrankový rozdíl. Našim mužům se ale přece jen poštěstilo a dvěma rychlými góly Herblich s Klimschou snížili na 8:3. Minutu před závěrečným hvizdem uzavřel skóre Vítkovický hráč na konečných 9:3.

Další dvě kola se odehrají o víkendu 28. a 29. 11. V sobotu si muži FBC ČPP Ostrava zahrají proti Tatranu a v neděli proti Otrokovicím.