Druhý zápas ovládlo jednoznačně FBC

neděle 11.3.2018 | VG

Druhý zápas serie byl v jednoznačně v režii FBC ČPP Bystroň Group Ostrava.a zaslouženě vyhrály.

Druhý zápas ovládlo jednoznačně FBC

 

CF2, 11.3.2018, 15:00
FBC Ostrava
9:2(2:0, 3:0, 4:2)
Liberec
FBC Ostrava: Lišková – Rybičková, Kotzurová, Patakyová, Jurečková, Zuzaníková, Grossová, Kajfoszová – Vrlíková, Greiplová, Šuranyiová – Sedláčková, Pastušková, Káčová – Šromotová, Kapcová, K. Hudáková – P. Hudáková.
Liberec: Štěpánová (43.Lerchová) – Dlouhá, Ljachová, Kabeláková – Veidlová, Čermáková, Leierová – Rumlová, Pekárková, Kronychová – Tomanová, M. Mlejnková, Šamaninová.
Branky a nahrávky: 6.K.Hudáková (Grossová), 16.Kapcová, 28.P.Hudáková (K.Hudáková), 30.P.Hudáková (Jurečková), 37.K.Hudáková (Vrlíková), 42.Patakyová (Vrlíková), 43.Jurečková (Pastušková), 54.K.Hudáková (Patakyová), 58.Pastušková (Kapcová) - 43.Mlejnková (Leierová), 54.Mlejnková (Pekárková). Rozhodčí: Prouza, Rogowski. Vyloučení: 0:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 70. Stav série: 2:0.

Komentář k zápasu

"Podle očekávání to byl úplně jiný zápas než v sobotu. Projevila se šířka našeho kádru a změnil se i obraz hry obou zápasů. Hráli jsme čtyřicet minut velmi disciplinovaně a tak, jak by se v play off mělo," pochvaloval si Robenek, jehož družstvo vedlo před závěrečnou částí 5:0. "Třetí třetina už byla uvolněnější. Z toho pramenily dva inkasované góly a i to, že se Liberec dostal více do hry," nastínil Robenek, jenž však svůj tým ocenil. "Dostali jsme za 120 minut jen dva góly ve hře pět na pět, což je pro nás velký posun. Ukazuje se, že tým roste a ví, co v play off rozhoduje. Vedeme 2:0 a do Liberce pojedeme sérii ukončit," konstatoval trenér FBC Ostrava.

Fotogalerie

                                                                                                                 

Kompletní fotogalerie

 
Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři