Junioři jsou v semifinále

sobota 28.2.2015 | VG

Juniorský výběr FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vládl poslední krok čtvrtfinálové série suverénně. Ve třetím utkání čtvrtfinále porazili doma pražskou Spartu 5:2 a uzavřeli sérii poměrem 3:0 na zápasy.

Junioři jsou v semifinále

 

CF3, 28.2.2015, 17:00
FBC Ostrava
5:2(SH ČPP Aréna Ostrava)
Sparta

Komentář k zápasu

"Byl to od kluků hezký dárek k narozeninám, předvedli perfektní výkon," chválil své svěřence trenér ostravské juniorky Tomáš Svačinka. "Z obrany to bylo vyježděné, nedali jsme Spartě vůbec šanci," hodnotil kouč Svačinka. Junioři Ostravy v rozhodujícím zápase vedli po dvou třetinách 4:0, ve třetí části sice dvakrát inkasovali, a v samotném závěru přidali pojišťující pátou branku.
Sparta šla do čtvrtfinále ze čtvrtého místa, začínala dvěma zápasy doma, tudíž byla brána jako favorit. "To se psalo všude, že Sparta je favorit série, ale my jsme ukázali, že to není pravda. Potvrdily se zkušenosti našich hráčů z minulých ročníků play-off," podotkl Tomáš Svačinka. "V play-off se ukázalo, že nám chybí zkušenosti. Děkujeme Ostravě za pěknou sérii a přejeme jí hodně štěstí do dalších bojů," dodal kouč Sparty Michael Blažík.

Fotogalerie

                                                                                                                                                                               

Kompletní fotogalerie

 
Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři