Muži dobojovali. Chodovu podlehli

pátek 15.3.2019 | VG

Florbalisté FBC ČPP Bystroň Group Ostrava mají po sezoně. Ovšem dohráli ji se ctí. V šestém střetnutí čtvrtfinále podlehli doma pražskému Chodovu 4:8 a celou sérii ztratili v poměru 2:4 na zápasy.

CF6, 15.3.2019, 18:00
4:8(0:2, 2:1, 2:5)
Chodov
FBC Ostrava: Laja – Flašar, Lipový, Jiří Šebesta, Posselt, J.Bauer, Kuczera – Kaloč, Juhaňák, Zálesný – Hrabal, Šindler, Eichner – Daniš, Sládek, Mendrek – Křiva.
Chodov: Barák – Pražan, Maxa, Kašovský, Sýkora, Švajný, Podhráský, Strnad – Mikeš, Koutný, Vošta – M.Vávra, Pražák, Ondrušek – Řezáč, Koutný, Matejčík – Krbec.
Branky a nahrávky: 21.Mendrek (Sládek), 36.Hrabal (Zálesný), 47.Posselt (Zálesný), 60.J.Bauer – 15.M.Vávra (Ondrušek), 15.Matejčík (Vošta), 40.Matejčík, 44.M.Vávra (Ondrušek), 50.Pražák (Matejčík), 51.Matejčík (Barák), 52.Matejčík (Pražák), 58.M.Vávra (Pražan). Rozhodčí: Both, Černín. Vyloučení: 1:0. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 460. Konečný stav série: 2:4.