Muži doma podlehli Chodovu poměrem 5:9

sobota 8.2.2020 | Týna Zíková

V sobotu 8.2.2020 přivítal mužský kádr FBC ČPP Ostrava na své palubovce soupeře z FAT PIPE FLORBAL CHODOV. Utkání 22. kola Superligy skončilo lépe pro Chodov, který si připsal výhru poměrem 9:5.

22.kolo, 8.2.2020, 17:00
5:9(1:4, 1:4, 3:1)
Chodov
FBC Ostrava: Laja (Kolajta) – Lipový, Klimscha, J. Bauer, Kašík – Sovják, Juhaňák, Stejskal – Šindler, Eichner, Daniš – Sládek, Posselt, Dohnal – Kaloč, Zapletal, Malajka – Kotilainen.
Chodov: Mich. Rebro (Pergler, Barák) – Pražan, Maxa, Kašovský, Vošta, Sýkora, Strnad – Mikeš, M. Vávra, Ondrušek – Řezáč, M. Koutný, Matejčík – Eremiáš, Majer, J. Koutný – Krbec, Plíhal.
Branky a nahrávky: 8. Sládek (J. Bauer), 28. Lipový (Sládek), 48. J. Bauer (Daniš), 53. J. Bauer (Sládek), 58. Malajka – 15. Maxa (Vošta), 15. Krbec (M. Koutný), 17. Sýkora (M. Koutný), 19. Vošta (Řezáč), 23. J. Koutný (Řezáč), 29. J. Koutný (Vošta), 30. Ondrušek (Sýkora), 33. Mikeš (Matejčík), 57. M. Vávra. Rozhodčí: Libor Gavlas a Lukáš Mikula. Vyloučení: 1:0. Využití: 0:0. Diváci: 362. Střely na branku: 20:17.