Muži si v poháru zastříleli

čtvrtek 9.11.2017 | VG

Jednoznačným vítězstvím skončilo druhé utkání florbalistů FBC ČPP Bystroň Group Ostrava v osmifinálové skupině Poháru České pojišťovny - tým FBC Letka Ostrava rozstříleli 12:1.

Muži si v poháru zastříleli

 

OF2, 9.11.2017, 20:30
Letka
1:12(0:3, 0:4, 1:5)
FBC Ostrava
Letka: Fučík - Hubl, Toman, Nekula, Kopp, Ondruch, Kahánek, Hrabáček, Bregin, Stejskal, Jurák, Hensler, Hybner, Holuscha, Obrusník, Krupa, Lipovčan, Pavlík, Wollný, Mrázek.
FBC Ostrava: Laja (43.Kolajta) - Šindler, Chvastek, Trulík, Hromádka, Lipový, Klimscha, Šebesta, Hrabal, Eichner, Daniš, Sládek, Mendrek, Kuczera, Miške, Křiva, Moravčík, Čonka-Skyba, Zbořil.
Branky a nahrávky: 43.Pavlík (Mrázek) - 3.Mendrek (Sládek), 5.Eichner (Kuczera), 12.Eichner (Moravčík), 21.Klimscha (Daniš), 23.Eichner (Kuczera), 33.Mendrek (Eichner), 34.Hrabal (Daniš), 44.Kuczera (Eichner), 51.Trulík (Sládek), 54.Sládek (Mendrek), 56.Mendrek (Eichner), 58.Křiva (Trulík). Rozhodčí: Sladký, Vybíhal. Vyloučení: 0:1. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 85.

Komentář k zápasu

"Kluci předvedli disciplinovaný výkon v prvních dvou třetinách a dobře plnili taktické pokyny. Za prakticky rozhodnutého stavu se však z třetí třetiny stalo veřejné bruslení, z čehož pramenila spousta chyb na obou stranách," uvedl kouč FBC Ostrava Michal Trunkát, který ocenil výkon brankářů Štěpána Laji i Ondřeje Kolajty, který se dostal do branky na začátku třetí třetiny. "Jejich výkony bych chtěl vyzdvihnout," zdůraznil Trunkát.
"My jsme se snažili hrát se soupeřem aktivní běhavý florbal, nechtěli jsme nudit publikem nějakým zavřeným zanďourem. A děkujeme soupeři, že jsme si mohli zkusit tak rychlé tempo hry. Příště se zkusíme poučit a zlepšit," doplnil trenér divizní Letky Petr Gajda.

 
Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři