Muži si z Vinohrad přivezli další tři body!

sobota 19.9.2020 | Redakce

V pátek 18. 9. muži odehráli druhé kolo Livesport Superligy proti TJ Sokol Královské Vinohrady. V utkání byli jednoznačně silnější naši muži, kteří zvítězili 10:4!

2.kolo, 18.9.2020, 20:00
SKV
4:10(1:1, 1:3, 2:6)
branky: 5. Lukáš Gregor, 22. Milan Bína, 59. Jan Linhart, 60. Jan Procházka - 10. Marek Lipový, 26. Dominik Klimscha, 35. Lukáš Pešat, 39. Dominik Klimscha, 41. Lukáš Pešat, 45. Lukáš Pešat, 45. Wojciech Malajka, 50. Marek Lipový, 51. Marek Lipový, 53. Wojciech Malajka; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 0 + Zbyněk Stuchlík 5:1; využití: 0:2; diváků: 90; zásahy brankářů: Karel Šantora 14 - Jan Binder 19, Jan Klinka 0; po třetinách: 1:1, 1:3, 2:6;

Na začátku první třetiny naši muži obdrželi gól. Naštěstí je to nerozhodilo a o pět minut později vyrovnal Marek Lípový. Následovaly neproměněné šance na obou stranách a hra zatím byla celkem vyrovnaná.

Hned ze startu druhé třetiny FBC dostalo druhý gól a o chvíli později vyrovnal kapitán Dominik Klimscha. V patnácté minutě třetiny se předvedl Pešat, který muže dostal do vedení 3:2 a dvě minuty před koncem třetiny znovu vypálil Klimscha a FBC odskočilo do vedení 4:2.

Dvacet sedm sekund po začátku poslední části zvýšil Pešat, který o tři minuty později vstřelil svůj třetí gól, čímž si připsal první hattrick v sezoně! Krátce po něm vstřelil rychlý gól Malajka, a naši už bezpečně vedli 7:2. Následovala dvě vyloučení – Eichner dostal dvě minuty za sekání a na druhé straně si šel sednout hráč Vinohrad na pět minut. Lípový využil přesilovky a zvýšil na šestibrankový náskok. Druhý hattrick zápasu přišel deset minut před koncem a vstřelil jej Marek Lípový. Desátý gól za naše muže vstřelil Malajka. Dvě minuty před koncem Vinohrady snížily ztrátu na 10:3 a následovalo trestné střílení, kterým SKV uzamklo skóre na 10:4.

Další kolo Livesport Superligy muže FBC Ostrava čeká v neděli 20. 9. v 17 hodin na ČPP Aréně, kde přivítají tým FBŠ HUMMEL HATTRICK BRNO.

Rozhovor s hráčem utkání Markem Lípovým a trenérem Tomášem Svačinkou zde.

Copyright © 2020 FBC CPP Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt