Muži v prodloužení porazili Hattrick!

pondělí 21.9.2020 | Redakce

Velmi napínavé utkání naši muži předvedli v prvním domácím zápase, kde na domácí palubovce vyzvali tým FBŠ Hummel Hattrick Brno. Vyrovnané utkání šest minut před koncem základní hrací doby vyrovnal kapitán Dominik Klimscha a v prodloužení pak v náš prospěch rozhodlo duo Pešat - Lípový.

3.kolo, 20.9.2020, 17:00
3:2p(1:1, 0:1, 1:0, 1:0)
Hatrrick Brno
branky: 11. Lukáš Pešat, 55. Dominik Klimscha, 64. Lukáš Pešat - 6. Jakub Procházka, 38. Šimon Hronek; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 104; zásahy brankářů: Jan Binder 14 - Ondřej Kolajta 24; po třetinách: 1:1, 0:1, 1:0, 1:0;

Utkání, kterému přihlíželo 104 diváků, začalo opatrně. Skóre otevřel v páté minutě Procházka a soupeř se tak dostal do vedení. O pět minut později ale vyrovnal Pešat. To byla, na dlouhých dvacet sedm minut, poslední gólová akce. Až do konce druhé třetiny se hra přelévala z jedné strany na druhou, branky však žádné.

Brno udeřilo druhou brankou až dvě a půl minuty před signálem oznamujícím konec druhé třetiny a znovu se tak ujal vedení soupeř. Náš kapitán Dominik Klimscha ve spolupráci s Michalem Sládkem ale vzali za své šest minut před koncem třetí periody a srovnali skóre na 2:2. Třetí třetina už žádný další gól nepřinesla, domácí trefili pouze tyč.

Za stejného stavu se tedy šlo do prodloužení. Už minutu a tři čtvrtě po zahájení prodloužení se na trestnou lavici odebral hráč našich řad Pavel Hurta, který se dopustil série přestupků. Náš A-tým tak čelil oslabení 4 na 3. Ani to ale nezastavilo Marka Lípového, který sebral míček na vlastní polovině a naservíroval jej Lukáši Pešatovi až na té útočné. Naše letošní posila pak vyslala střelu, na kterou byl krátký i, po celý zápas skvěle chytající, Ondřej Kolajta. Míček prudce zaplul do horního rohu brány a celá ČPP Aréna mohla slavit.

Muži FBC Ostrava si tak připisují už třetí výhru v řadě a superligovou sezonou 2020/21 tak postupují dosud neporaženi.

Copyright © 2020 FBC CPP Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt