Povinná výhra nad Chomutovem

neděle 10.11.2013 | VG

Nedělní zápas 10. kola juniorské ligy už nebyl ze strany hráčů FBC ČPP Software Ostrava tak povedený jako sobotní vítězství 9:3 nad Střešovicemi. Tým sice porazil 8:5 soupeře z Chomutova, trenér Petr Koutný byl ale zklamaný.

Povinná výhra nad Chomutovem

 

10.kolo, 10.11.2013, 13:00
FBC Ostrava
8:5(2:3, 3:1, 3:1)
Chomutov
FBC Ostrava: Antoš (7.Baran) – Zimmer, Klečka, Kopka, Svačinka, Řezáč, Pudich, Krejčíček, Cirkl, Kováč, Ožana, Foltinek, Trulík, Riger, Vítovec, Křiva
Chomutov: Dvořák – Bejček, Salvetr, Fiala, Krajník, Chocholoušek, Kučera, Pacher, Kopp, Trávníček, Selinger, Andrle, Šarša, Šulc.
Branky a nahrávky: 8. Trulík (Ožana), 15. Ožana (Trulík), 24. Svačinka (Cirkl), 28. Trulík (Řezáč), 33. Trulík (Řezáč), 45. Foltinek, 57. Trulík (Řezáč), 60. Foltinek (Trulík) – 5. Bejček (Kopp), 9. Chocholoušek (Andrle), 11. Kopp (Chocholoušek), 39. Kopp (Selinger), 49. Fiala (Bejček). Rozhodčí: Byrtus, Kopřiva. Vyloučení: 3:2. Využití: 2:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 44. Střely na branku: . 21:22.

Komentář k zápasu

"Úplně se to obrátilo. Výkon týmu byl jako den a noc," srovnával víkendové zápasy Petr Koutný. "Bohužel se ukazuje, že čím slabší soupeř, tím hůře kluci hrají. Nedovedou zúročit své schopnosti," zlobil se trenér ostravských juniorů. Tým podle něj neomlouval ani fakt, že čtyři hráči odjeli s klubovým mužským áčkem k extraligovému duelu do Kladna. "Právě toho by měli ostatní hráči využít, chytit šanci za pačesy. Takhle by se ale někteří měli spíše zamyslet, jestli má pro ně smysl dál pokračovat v kariéře," nebral si servítky Petr Koutný.

Ohlasy trenérů

Petr Koutný (FBC ČPP Software Ostrava): „Pohádka den a noc, se šťastným koncem"

Karel Klíma (FbC 98 Chomutov 98): Výborné utkání, plné nasazení, děkuji fanouškům za výbornou atmosféru. Myslím si, že utkání rozhodly přesilovky, naše neproměněné a soupeřovy proměněné."

 
Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři