První výhra je doma!

neděle 12.3.2017 | VG

Konečně! Florbalistky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava se dočkaly vítězství nad týmem z elitní čtyřky v nejdůležitější chvíli - ve čtvrtém utkání čtvrtfinálové série porazily doma FbŠ Bohemians 8:3. Stav série hrané na čtyři vítězství je 1:3.

První výhra je doma!

 

CF4, 12.3.2017, 15:00
FBC Ostrava
8:3(3:2, 2:0, 3:1)
Bohemians
FBC Ostrava: Tomšová – Kahánková, Vavrečková, Kotzurová, Skácelová, Jurečková, Zuzaníková, Kajfoszová – Vrlíková, Šuranyiová, Wolfová – Šrotová, Nikol Škopková, Pastušková – Lichnová, Káčová, Kapcová – Režnarová, Szczurová.
Bohemians: Omelková – Nguyenová, Šindelářová, N. Havlíková, Rybíčková, Nová – Hyršlová, Preisslerová, Kašparová – Slavíková, Poláková, A. Šmídová – Reischlová, Jarešová, Bočanová.
Branky a nahrávky: 1.Vrlíková (Kotzurová), 5.Pastušková (Kotzurová), 14.Pastušková (Tomšová), 24.Pastušková (Kajfoszová), 31.Kapcová (Vrlíková), 48.Kapcová (Pastušková), 60.Režnarová, 60.Kapcová (Kotzurová) - 9.Havlíková (Šindelářová), 13.Poláková (Slavíková), 57.Hyršlová (Preisslerová). Rozhodčí: Petřík, Podlesný. Vyloučení: 2:2. Využití: 0:1. Oslabení: 0:0. Diváci: 101. Stav série: 1:3.

Komentář k zápasu

"Konečně jsme ukázali potenciál i proti silnému týmu. V minulých utkáních to bylo pouze v pasážích, dnes se nám to podařilo prakticky po celý zápas," těšilo ostravského trenéra Jakuba Robenka.
Domácí se pustili do Bohemians tentokrát s vervou. Už v 5. minutě vedly ostravské florbalistky 2:0. Hosté sice ve 13. minutě vyrovnaly, jenže vzápětí si FBC Ostrava vzalo vedení zpátky, když se podruhé v zápase trefila Andrea Pastušková.
Stejná hráčka završila hattrick na začátku druhé dvacetiminutovky, což znamenalo vedení 4:2. Ještě lepší to pro domácí bylo v polovině utkání, když pátou branku přidala Nela Kapcová. Domácí hráčky ustály i nervózní konec druhé části poznamenaný vyloučením za hrubost na obou stranách.
Ve třetí třetině předvedly hráčky FBC Ostrava dokonalou standardku - Andrea Pastušková přihrávala, Nela Kapcová pálila a rázem to bylo 6:2. Hosté si vzali oddechový čas a už deset minut před koncem zkoušeli hru v šesti bez brankáře. Korigovat výsledek se Bohemians povedlo až v 57. minutě. Domácí na to reagovali time outem a vyplatilo se. Do prázdné branky hostů uzavřela skóre opět Nela Kapcová.
"Byli jsme lepší a zaslouženě si připisujeme první bod. Čeká nás ale ještě spousta práce. Ukázali jsme si však, že to jde. Pokusíme se sérii ještě vrátit do Ostravy," slíbil Robenek.

Fotogalerie

                               

Kompletní fotogalerie

 
Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři