Sny o Superfinále pro letošek končí

neděle 8.4.2018 | VG

Se smělými sny, že si v Ostravar Aréně zahrají Superfinále, se hráčky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava musí pro letošek rozloučit. Za stavu 0:3 na zápasy nezvládly ani čtvrtý duel semifinálové série s Vítkovicemi, když městským rivalkám doma podlehly 4:8. Do Superfinále tak jdou Vítkovice, družstvu FBC Ostrava končí sezona.

Sny o Superfinále pro letošek končí

 

SF4, 8.4.2018, 18:00
FBC Ostrava
4:8(0:4, 1:2, 3:2)
Vítkovice
FBC Ostrava: Tomšová (41.Lišková) – Kotzurová, Patakyová, Jurečková, Zuzaníková, Grossová, Kajfoszová – Greiplová, Šuranyiová, Sedláčková – Pastušková, Lichnová, Káčová – Šromotová, Kapcová, K. Hudáková – P. Hudáková.
Vítkovice: Kubíčková – Hložánková, Kolářová, Halfarová, Klapitová, Koníčková, Theimerová, Ďuríková – Žurková, Suchánková, M. Šponiarová – Ferenčíková, Enenkelová, Šupáková – Husková, Boľová, Planková – Martináková, Krzywaková.
Branky a nahrávky: 31.K.Hudáková (P.Hudáková), 46.Kapcová (Káčová), 55.Theimerová (vlastní branka), 60.Kotzurová (Káčová) - 7.Koníčková (Husková), 12.Koníčková (Martináková), 15.Klapitová (Ferenčíková), 15.Koníčková (Husková), 32.Koníčková (Martináková), 35.Husková (Martináková), 45.Husková (Theimerová), 59.Koníčková (Martináková). Rozhodčí: Kostinek, Reichelt. Vyloučení: 2:3 navíc Kapcová (OST) 5.min. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 136. Střely na branku: . Průběh utkání: .

Komentář k zápasu

"Strašná první třetina, která dala směr celému utkání," hodnotil čtvrtý duel kouč FBC Ostrava Jakub Robenek. Domácí tým totiž nezachytil nástup Vítkovic a úvodní dějství prohrál 0:4. "Nevzdali jsme a bojovali až do konce, přesto to na víc nestačilo," zalitoval Robenek.
Hráčky FBC Ostrava totiž svedly ve druhé a třetí třetině s Vítkovicemi vyrovnanou bitvu, po níž by bylo skóre 4:4, ovšem vítkovické florbalistky měly nahráno čtyřmi brankami z první dvacetiminutovky.
"Byl to skvělý zápas. FBC byl nepříjemný soupeř ve všech utkáních a věřím, že bude v příští sezóně ještě silnější. Odvádí dobrou práci," vysekl poklonu domácímu družstvu vítkovický kouč Richard Urban. "Jsme zklamaní, chtěli jsme víc, ale vyhrál lepší. Vítkovicím upřímně gratulujeme a přejeme hodně štěstí do Superfinále. Věřím, že pokud budou hrát jako tento víkend, tak je nikdo nezastaví," vzkázal sportovně Robenek a dodal: "My moc děkujeme všem malým i velkým fanouškům za podporu po celou sezonu. Budujeme tady něco opravdu velkého a věřím, že ty největší úspěchy přijdou."

 
Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři