Ženy doma přehrály Střešovice

neděle 10.2.2019 | VG

Po nepovedeném pátečním duelu v Brně v neděli florbalistky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava doma zvítězily ve 20. kole extraligy nad Tatranem Střešovice 9:3.

20.kolo, 10.2.2019, 15:00
9:3(3:1, 2:1, 4:1,)
Střešovice
FBC Ostrava: Tomšová – Rybičková, Kotzurová, Patakyová, Jurečková, Zuzaníková, Grossová, Kajfoszová – Žurková, Vrlíková, Lacková – Šablaturová, Káčová, Šromotová – P.Hudáková, K.Hudáková.
Střešovice: Drbalová – Zikmundová, Machková, Válková – Reková, Vachušková, Reindlová – Zabavská, Matěvosová, Vlachová – Rybínová, Kramperová.
Branky a nahrávky: . 7.K.Hudáková (P.Hudáková), 10.Kotzurová, 16.K.Hudáková (P.Hudáková), 26.Kotzurová, 31.Káčová, 47.Lacková, 47.Žurková (Kajfoszová), 56.K.Hudáková (Grossová), 60.K.Hudáková (P.Hudáková) – 14.Matěvosová (Vlachová), 26.Reindlová (Kramperová), 55.Zabavská (Válková) . Rozhodčí: V.Hála, P.Hála. b>Vyloučení: 3:2. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 51.