Ženy dvěma vítězstvími nad Pantherkami vedou sérii

úterý 10.3.2020 | Týna Zíková

Ženský kádr FBC ČPP Ostrava o víkendu vstoupil do čtvrtfinále play-off Extraligy žen proti Panthers Praha. I přes pomalý začátek nedělního utkání ženy ovládly oba zápasy a po výhrách poměrem 11:5 a 8:3 tak vedou v sérii 2:0.

ČF2, 8.3.2020, 16:00
8:3(1:1, 3:1, 4:1)
Panthers Praha
FBC Ostrava: Lišková (Tomšová) - Vrlíková, Vavrečková, Kotzurová, Voláková, Chalupová, Šešulková, Pastušková, Škopková, Zuzaníková, Káčová, Šromotová, Mlejnková, Kapcová, Kupcová, Hudáková K., Dupčáková, Pospíšilová, Hudáková P.
Panthers Praha: Horňáková (Egertová) - Lochmannová, Kubištová, Staňková, Slaná, Tůmová, Florianová, Hošková, Novotná, Havlíková, Červenková, Pitterlingová, Procházková, Zittová, Šusterová
Branky a nahrávky: 15. Paulína Hudáková (Zuzaníková), 23. Veronika Káčová (Škopková), 34. Paulína Hudáková (Kotzurová), 38. Denisa Kotzurová (Mlejnková), 42. Paulína Hudáková, 49. Kristína Hudáková (Šešulková), 51. Nela Kapcová (Škopková), 54. Nela Kapcová (Pastušková) - 13. Dominika Tůmová (Zittová), 24. Veronika Zittová (Tůmová), 43. Nikola Staňková. Rozhodčí: Martin Petřík a Tomáš Podlesný. Vyloučení: 0:0. Využití: 0:0. Diváci: 103. Střely na branku: 39:21.