Ženy nechaly v Brně bod

pátek 8.2.2019 | VG

Když Denisa Kotzurová z FBC ČPP Bystroň Group Ostrava neproměnila 64 vteřin před koncem základní hrací doby trestné střílení a hráčky Židenic poté při power play naopak úspěšné byly, došlo utkání 19. kola extraligy do prodloužení. V něm už hostujícímu ostravskému družstvu stačilo jen devět vteřin na vstřelení rozhodující branky na 4:3. Vítězný gól dala Denisa Kotzurová, která tak dala zapomenout na neproměněné trestné střílení.

Ženy nechaly v Brně bod

 

19.kolo, 8.2.2019, 19:30
Židenice
3:4p(2:0, 0:1, 1:2 - 0:1)
FBC Ostrava
Židenice: Krištofová – Hubáčková, Sedláčková, Pravcová, Drápalová, Knapová, Pospíšilová – Smutná, Hřebíčková, Rybničková – Nečasová, Indrová, Švehlová – Romančáková, Dernerová, Tomová.
FBC Ostrava: Dupčáková – Kotzurová, Jurečková, Zuzaníková, Grossová, Kajfoszová – Žurková, Vrlíková, Lacková – Greiplová, Káčová, Šromotová – K.Hudáková, P.Hudáková.
Branky a nahrávky: 16.Tomová (Drápalová), 20.Romančáková, 60.Romančáková (Hubáčková) – 39.Lacková (Kajfoszová), 51.Káčová (Grossová), 56.P.Hudáková (K.Hudáková), 61.Kotzurová. Rozhodčí: Saňka, Trávníček. Vyloučení: 1:1. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 87.

Komentář k zápasu

"Věděli jsme, že nás čeká těžký zápas a to se více než potvrdilo. Není se na co vymlouvat. Podali jsme strašidelný výkon," zhodnotil duel kouč ostravského celku Jakub Robenek. "Byť jsme nakonec málem vyhráli za tři body, tak jsme si dle mého názoru nezasloužili ani jeden," dodal Robenek. "I my jsme měli zajímavé šance a třikrát jsme orazítkovali tyč, na druhou stranu jsme se nevzdali ani poté, co soupeř převrátil skóre," pochvalovala si trenérka Židenic Petra Prouzová.

Fotogalerie

                                                           

Kompletní fotogalerie

 
Copyright © 2019 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři