Ženy nedaly šanci Olomouci

sobota 6.10.2018 | VG

Čtyřbrankové one woman show Nely Kapcové pomohlo družstvu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava v 6. kole extraligy k vítězství 7:2 nad celkem FBC Olomouc.

6.kolo, 6.10.2018, 17:00
7:2(3:0, 0:1, 4:1)
Olomouc
FBC Ostrava: Tomšová – Vavrečková, Kotzurová, Zuzaníková, Grossová, Kajfoszová – Vrlíková, Lacková, Šablaturová – Káčová, Šromotová, Kapcová – K. Hudáková, P.Hudáková.
Olomouc: Kubíčková – Rozenbergová, Jakubkovičová, Sedláková, Pejzlová, Václavíková – Tomanová, Oháňková, Mošťková – Žáková, Manová, Slezáková – Reimerová, Cholinská, Kylarová – Bořutová.
Branky a nahrávky: 9.Kapcová (Kotzurová), 16.Káčová (P.Hudáková), 18.Vrlíková (Káčová), 46.Kapcová (Káčová), 48.Kapcová (Káčová), 50.Kapcová (Kotzurová), 51.Kajfoszová (Šablaturová) - 29.Cholinská (Mošťková), 59.Žáková (Tomanová). Rozhodčí: Krátký, Vojkůvka. Vyloučení: 1:1. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 64.