Ženy rozstřílely Panterky

neděle 4.11.2018 | VG

Gól inkasovaný 65 vteřin před koncem základní hrací doby vždy zamrzí, ale v případě utkání 10. kola extraligy žen znamenal pro družstvo FBC ČPP Bystroň Group Ostrava jen kaňku na kráse. Ostravské florbalistky totiž v Praze porazily domácí Panthers 12:1.

10.kolo, 4.11.2018, 16:00
Panthers Praha
1:12(0:2, 0:5, 1:5,)
Panthers Praha: Horňáková (40.Červová) – Vranová, Florianová, Kučerová, Šusterová – Lochmannová, Škvorová, Lamková – Slaná, Tůmová, Steinbachová – Miklíková, Jelínková, Zittová.
FBC Ostrava: Tomšová – Kotzurová, Zuzaníková, Grossová, Kajfoszová – Vrlíková, Lacková, Káčová – Šromotová, Kapcová, K.Hudáková – P.Hudáková
Branky a nahrávky: 9.Slaná (Lochmannová) – 9.Kapcová (Káčová), 17.Kapcová (P.Hudáková), 21.Vrlíková (P.Hudáková), 22.Káčová (Lacková), 23.K.Hudáková (Grossová), 27.Grossová (Káčová), 35.Káčová (K.Hudáková), 48.K.Hudáková (Kajfoszová), 54.K.Hudáková (Kajfoszová), 56.Káčová, 57.P.Hudáková (Kapcová), 58.Kapcová (Kotzurová). Rozhodčí: Grundler, Kotyza. Vyloučení: 0:0. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 45.