Ženy v náročném souboji se Startem zvítězily 8:3!

sobota 19.9.2020 | Redakce

V sobotu 19. 9. ženy odehrály druhé kolo Extraligy proti FATPIPE Tigers Start98 Kunratice. Po slabší první polovině utkání se do toho naše ženy opřely a zvítězily poměrem 8:3.

2.kolo, 19.9.2020, 16:30
Start 98
3:8(3:1, 0:3, 0:4)
branky: 9. Barbora Špačková, 11. Karolína Laura Hornová, 17. Kristina Zlatníková - 8. Veronika Káčová, 23. Kristína Hudáková, 35. Michaela Mlejnková, 36. Veronika Káčová, 47. Nikola Chalupová, 54. Michaela Mlejnková, 55. Michaela Mlejnková, 58. Nikola Chalupová; rozhodčí: Tomáš Kostinek - David Hejzlar; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Kristýna Karli 31 - Veronika Tomšová 23; po třetinách: 3:1, 0:3, 0:4;

Úvodní branku vstřelila za FBC Veronika Káčová. Start poměrně rychle vyrovnal a naše ženy začaly ztrácet. Protihráčky do konce první třetiny otočily na 1:3.

Dvě minuty po začátku druhé třetiny snížila rozdíl na 3:2 Kristína Hudáková. Naše ženy měly dost šancí, které se jim ale nepodařilo proměnit. Také si zahrály přesilovou hru, skóre však nezměnily. V polovině zápasu ženy zabraly a vstřelily dva rychlé góly – skórovala Míša Mlejnková a Verča Káčová. Do šatny tak týmy odcházely za stavu 4:3 pro FBC.

Třetí třetinu ovládly jednoznačně naše ženy. V šesté minutě se trefila Nikola Chalupová a zvýšila tak náskok na 5:3. Šest minut do konce svou druhou branku vstřelila Míša Mlejnková a o minutu později si připsala hattrick. Tři minuty před koncem zápasu uzavřela skóre Nikola Chalupová na 8:3. Ženy si zahrály ještě jednu přesilovku, ale skóre zůstalo neměnné.

Další kolo ženy odehrají v sobotu 26. 9. v 17 hodin na ČPP Aréně proti FbŠ Bohemians.

Rozhovory s hráčkami utkání a s trenéry naleznete zde.

Copyright © 2020 FBC CPP Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt