Ženy vyčerpávající duel zvládly

sobota 27.1.2018 | VG

Upracované vítězství 6:3 nad družstvem Panthers Praha si do statistik zapsal po 18. kole extraligy tým FBC ČPP Bystroň Group Ostrava.

Ženy vyčerpávající duel zvládly

 

18.kolo, 27.1.2018, 20:00
Panthers Praha
3:6(0:1, 3:3, 0:2)
FBC Ostrava
Panthers Praha: Horňáková – Vranová, Pitterlingová, Klvaňová, Syslová, Šusterová (C), Fabiánová – Lochmannová, Slezáková, Slaná – Hubáčková, Miklíková, Zittová – Lamková, A. Nováková, Jelínková.
FBC Ostrava: Tomšová – Rybičková, Kotzurová, Patakyová, Jurečková, Grossová, Kajfoszová (C) – P. Hudáková, Kapcová, Vrlíková – Pastušková, Lichnová, Káčová – K. Hudáková.
Branky a nahrávky: 21.Nováková (Zittová), 35.Lamková (Simajchlová), 38.Šusterová (Pitterlingová) - 20.P.Hudáková (Kapcová), 26.Šusterová (vlastní branka), 35.Káčová (K.Hudáková), 36.Vrlíková (Káčová), 45.Kapcová (Káčová), 60.K.Hudáková (Kajfoszová). Rozhodčí: Drška, Meisner. Vyloučení: 1:1. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 25.

Komentář k zápasu

"Bylo to utrápené. Dneska jsme se do toho příliš nedostali. Zbytečně jsme se se soupeřem prali a stálo nás to zbytečně mnoho sil," hodnotil střetnutí trenér FBC Ostrava Jakub Robenek.
Hostující družstvo vyhrálo v Praze úvodní dvacetiminutovku. V divoké druhé části daly oba celky po třech brankách, o svém vítězství tak Ostravanky definitivně rozhodly až v závěrečné třetině. "Po dvou výborných zápasech je to malinko zklamaní, ale nutno podotknout, že jsme měli opravdu náročný program," připomněl kouč Robenek předchozí výhry nad Židenicemi a Střešovicemi. "Teď si odpočineme a jdeme zase makat, abychom příště mohli být zase spokojenější," dodal Jakub Robenek.


 
Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři