Zlepšený výkon výhru nepřinesl

sobota 30.3.2019 | VG

Ve třetím utkání semifinálové série florbalistky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava zahrály lépe než v předchozích dvou střetnutích s Chodovem. Jenže ani to na výhru nestačilo. Ve třetím duelu podlehly ostravské florbalistky Pražankám 3:5 a v sérii hrané na čtyři vítězství prohrávají 0:3 na zápasy.

Zlepšený výkon výhru nepřinesl

 

SF3, 30.3.2019, 17:00
FBC Ostrava
3:5(1:1, 0:2, 2:2)
Chodov
FBC Ostrava: Tomšová – Vavrečková, Rybičková, Kotzurová, Patakyová, Jurečková, Zuzaníková, Grossová, Kajfoszová – Žurková, Vrlíková, Lacková – Šablaturová, Greiplová, Káčová – Šromotová, Kapcová, K. Hudáková – P. Hudáková
Chodov: Christiánová – Jiráková, Tožičková, Nosková, Vrbová, Svačinová – Suchá, Frantíková, Klímová – Plášková, Pekárková, Preisslerová – Řepková, J. Vávrová, Jůzová – Peštová, P. Beránková, Belicová – Hanzlíková.
Branky a nahrávky: 18.Kapcová (Kotzurová), 54.Kapcová (Kotzurová), 59.Káčová – 3.Řepková (Plášková), 27.Belicová (Preisslerová), 39.Plášková (Svačinová), 42.Tožičková (Hanzlíková), 53.Tožičková (J.Vávrová). Rozhodčí: Petřík, Podlesný. Vyloučení: 3:4. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 180. Stav série: 0:3.

Komentář k zápasu

"Z naší strany to byl zatím nejlepší zápas v sérii, ale sráží nás špatná efektivita hry a ztráty, které prozatím Chodov trestá," zhodnotil duel kouč FBC Ostrava Jakub Robenek.
Po víceméně opatrné úvodní části, v níž oba týmy skórovaly jednou, a to v početní výhodě, odskočily soupeřky ve druhé třetině díky dvěma brankám. Domácímu celku nepomohly ke vstřelení branky ani dvě přesilovky. Na začátku třetí dvacetiminutovky hráčky Chodova přidaly čtvrtou branku a v 53. minutě pátou. Domácí vzápětí snížily zásluhou Nely Kapcové, od 55. minuty to družstvo FBC Ostrava zkoušelo v šesti bez brankářky. Utkání se však domácím florbalistkám povedlo již jen zkorigovat jedním gólem.
"S takovým výkonem už ale můžeme pomýšlet na obrat v sérii. Těžká práce, ale my víme, že není nemožná," burcoval kouč Robenek.
Čtvrtý zápas série se hraje v neděli v ostravské ČPP Aréně od 16.00.

Fotogalerie

                                               

Kompletní fotogalerie

 
Copyright © 2020 FBC CPP Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Livesport Superligy

Partneři Extraligy žen

Mediální partneři

Partneři