Zápasy » Superliga florbalu

kolodatumdomácíhosté třetiny/stadion 
1. sobota 14.9. Liberec FBC Ostrava 4:3 (1:1, 3:2, 0:0) Onlajny.com
2. neděle 22.9. Sparta FBC Ostrava 6:4 (0:0, 4:2, 2:2) Onlajny.com
3. pátek 27.9. Vítkovice FBC Ostrava 3:2 (0:0, 3:0, 0:2) Onlajny.com
4. neděle 29.9. FBC Ostrava Vinohrady 4:5 (0:1, 1:1, 3:2 - 0:1) Onlajny.com
5. sobota 5.10. Česká Lípa FBC Ostrava 12:7 (4:1, 1:3, 7:3) Onlajny.com
6. sobota 12.10. FBC Ostrava Hatrrick Brno 10:3 (2:1, 4:1, 4:1) Onlajny.com
7. sobota 19.10. BLACK ANGELS FBC Ostrava 4:7 (0:4, 2:0, 2:3) Onlajny.com
8. sobota 26.10. FBC Ostrava Bohemians 5:4 (1:1, 0:1, 4:2) Onlajny.com
9. pondělí 28.10. Chodov FBC Ostrava 7:6sn (1:2, 2:3, 3:1 - 0:0) Onlajny.com
10. neděle 3.11. FBC Ostrava Střešovice 4:7 (1:0, 0:5, 3:2) Onlajny.com
11. sobota 16.11. Ml. Boleslav FBC Ostrava 6:3 (2:0, 2:2, 2:1) Onlajny.com
12. pátek 22.11. FBC Ostrava Pardubice 7:6 (2:3, 0:2, 5:1) Onlajny.com
13. neděle 24.11. FBC Ostrava Liberec 3:7 (1:3, 1:2, 1:2) Onlajny.com
14. neděle 1.12. Otrokovice FBC Ostrava 8:3 (0:0, 3:1, 5:2) Onlajny.com
15. pátek 6.12. FBC Ostrava Sparta 18:00 SH Bospor Bohumín Onlajny.com
16. neděle 8.12. FBC Ostrava Vítkovice 6:11 (2:1, 2:6, 2:4) Onlajny.com
17. sobota 14.12. Vinohrady FBC Ostrava 19:30 TJ Sokol Vinohrady Onlajny.com
18. pátek 20.12. FBC Ostrava Česká Lípa   ČPP Aréna
19. neděle 22.12. Hatrrick Brno FBC Ostrava   SH Maloměřice
20. sobota 4.1. FBC Ostrava BLACK ANGELS   ČPP Aréna
21. neděle 19.1. Bohemians FBC Ostrava   SH Děkanka
22. sobota 8.2. FBC Ostrava Chodov   ČPP Aréna
23. pátek 14.2. Pardubice FBC Ostrava   SH Dašická Pardubice
24. neděle 16.2. FBC Ostrava Otrokovice   ČPP Aréna
25. neděle 23.2. Střešovice FBC Ostrava   STODOLA Aréna Střešovice
26. neděle 1.3. FBC Ostrava Ml. Boleslav   ČPP Aréna
 
Copyright © 2019 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři