Kontakt na trenéry

Muži A (ročník 2000 a starší)

Trenér

Tomáš Svačinka Mobil: +420 739 079 888

Asistent trenéra

Jaroslav Heiser Mobil: +420 737 314 245 E-mail: jaroslav.heiser@axacz.cz

Kondiční trenér

Dominik Špavelko
Mobil: +420 735 128 448
E-mail: dominik.spavelko@seznam.cz


Ženy A (ročník 2000 a starší)

Trenér

Jakub Robenek
Mobil: +420 734 288 191
E-mail: Jakub.Robenek@fbcostrava.cz

Asistent trenéra

Ing. Luděk Pasecký
Mobil: +420 602 775 598
E-mail: Ludek.Pasecky@fbcostrava.cz

Kondiční trenér

Dominik Špavelko Mobil: +420 735 128 448 E-mail: dominik.spavelko@seznam.cz

Vedoucí družstva

Václav Jurečka
Mobil: +420 731 133 086
E-mail: vaclavjurecka@seznam.cz 

 

Junioři A (ročník 2001,2002)

Trenér 

Jozef Grega
Mobil: +420 725 822 972
E-mail: grejozo@azet.sk

Asistent trenéra

Miroslav Kučera Mobil: +420 604 330 884 E-mail: mmiroslav.kucera@seznam.cz

 

Juniorky A (ročník 2001, 2002)

Trenér

Ing. Luděk Pasecký
Mobil: +420 602 775 598
E-mail: Ludek.Pasecky@fbcostrava.cz

Asistent trenéra

Veronika Tomšová
Mobil: +420 603 936 342  E-mail: ve.toms75@gmail.com

 

Junioři B (ročník 2001, 2002)

Trenér

Miroslav Kučera
Mobil: +420 604 330 884
E-mail: Miroslav.Kucera@fbcostrava.cz

 

Dorostenci A (ročník 2003, 2004)

Trenéra

Miroslav Kučera
Mobil: +420 604 330 884
E-mail: Miroslav.Kucera@fbcostrava.cz

Vedoucí družstva

Jozef Grega
Mobil: +420 725 822 972
E-mail: grejozo@azet.sk

 

Dorostenky A (ročník 2003, 2004)

Trenér

Ing. Luděk Pasecký
Mobil: +420 602 775 598
E-mail: Ludek.Pasecky@fbcostrava.cz

Asistent trenéra

Veronika Tomšová
Mobil: +420 603 936 342  E-mail: ve.toms75@gmail.com

 

Starší žáci A (ročník 2005, 2006)

Starší žačky A (ročník 2005, 2006)

Šéf Trenér 

Veronika Tomšová
Mobil: +420 603 936 342  E-mail: ve.toms75@gmail.com

 

Starší žáci B (ročník 2005, 2006)

Trenér

Ivo Šindler
Mobil: +420 725 822 972
E-mail: ivo.sindler@volny.cz

 

Mladší žáci A (ročník 2007, 2008)

Trenér

Bronislav Plíhal
Mobil: +420 604 689 082
E-mail: Bronislav.Plihal@fbcostrava.cz

Asistent trenéra

Michal Sládek
Mobil: +420 731 953 868
E-mail: Michal.Sladek@fbcostrava.cz

 

Mladší žákyně A (ročník 2007, 2008)

Trenér

Karin Vavrečková
Mobil: +420 773 652 756
E-mail: Karin.Vavreckova@fbcostrava.cz 

Šéf trenér


Jakub Robenek
Mobil: +420 734 288 191
E-mail: Jakub.Robenek@fbcostrava.cz

 

Elévové A (ročník 2009, 2010 a s tím, že
mohou nastupovat hráči po dovršení 7 let)

Trenér


Veronika Rybičková
Mobil: +420 774 619 955
E-mail: Veronika.Rybickova@fbcostrava.cz

Timea Patakyová
Mobil: +420 739 247 620
E-mail: Patakyova.timea@seznam.cz 

 

Elévkyně A (ročník 2009, 2010 a s tím, že
mohou nastupovat hráči po dovršení 7 let)

Trenér

Karin Vavrečková
Mobil: +420 773 652 756
E-mail: Karin.Vavreckova@fbcostrava.cz

Šéf trenér

Jakub Robenek
Mobil: +420 734 288 191
E-mail: Jakub.Robenek@fbcostrava.cz

 

Přípravka A (ročník 2011 a mladší s tím, že
mohou nastupovat hráči po dovršení 5 let)

Trenér

Denisa Kotzurová
Mobil: +420 732 820 430
E-mail: Denisa.Kotzurova@fbcostrava.cz

Nela Kapcová
Mobil: +420 724 473 839
E-mail: Nela.Kapcova@fbcostrava.cz

 

Ženy B (ročník 2000 a starší)

Trenér

Jakub Robenek
Mobil: +420 734 288 191
E-mail: Jakub.Robenek@fbcostrava.cz

Vedoucí družstva

Romana Skácelová
Mobil: +420 732 410 166
E-mail: Romana.Skacelova@fbcostrava.cz

 

Veteráni A (1983 a starší)

Trenér

Otto Kubiš
Mobil: +420 724 867 113
E-mail: Otto.Kubis@fbcostrava.cz

Vedoucí družstva

Rolf Franke
Mobil: +420 777 557 372
E-mail: Rolf.Franke@fbcostrava.cz



 
Copyright © 2020 FBC CPP Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři