FBC ČPP Ostrava
Aktuální program týmů FBC Ostrava naleznete zde
Míša Mlejnková nastoupí v sobotu ke svému poslednímu utkání v kariéře

Michaela Mlejnková je jméno, které ve florbalových kruzích rezonovalo hodně dlouhou dobu. Liberecká odchovankyně startovala v Extralize žen poprvé v sezóně 2010/2011, tehdy ještě za PRESTIGE Management FBC Liberec. Dále si vyzkoušela angažmá ve Švýcarské nejvyšší soutěži a následoval návrat do Liberce. V sezóně 2019/2020 pak poprvé naskočila za FBC Ostrava a hned nasbírala neskutečných 77 bodů. V sezóně 2021/2022 už se svým týmem slavila první mistrovský titul jako kapitánka ženského celku. Superfinále si zopakovala i v následující sezóně a zasáhla také do Champions cupu ve Finsku. Poté už však fanoušci více Míšu na palubovkách neviděli.

Míša má za sebou také bohatou reprezentační kariéru. Poprvé hájila české barvy na mistrovství světa juniorek v roce 2012 a v roce 2014 brala s juniorkami historicky druhý bronz. Na mistrovství světa žen se představila rovnou čtyřikrát mezi lety 2015 a 2021. V roce 2019 navíc překonala rekord Ilony Novotné v počtu vstřelených branek.

Pojďme si to vzít pěkně od začátku. A jelikož nikdo nezná začátky Míši lépe, než ona sama, zeptejme se na to, jak s florbalem začínala, přímo jí:

Ahoj, Míšo! Jaké tedy byly tvé úplné začátky a první kontakty s florbalem?

Ahoj. K florbalu jsem se dostala když mi bylo 5 nebo 6 let. K florbalu mě přivedli rodiče, když ve školce na nástěnce našli leták, který lákal nové členy na florbal. Tenkrát ještě v Liberci nebyl žádný holčičí tým a tak jsem začínala mezi kluky. Pamatuji si první trénink, který byl v jedné školní tělocvičně. Mamka mi jednou říkala, že jsem chtěla s florbalem skončit, ale dnes jsem ráda, že jsem to neudělala. O pár let později se založil v Liberci holčičí tým, byly různé zápasy, turnaje a florbal mě bavil čím dál víc. Tenkrát jsem byla v dorosteneckém věku, hrála jsem zároveň i za juniorky a v 15ti letech jsem si zahrála svůj první extraligový zápas za tehdy ještě Crazy Girls FBC Liberec.

Tvá mládežnická kariéra v Liberci byla tedy velice úspěšná a vysloužila sis za ní také poprvé místo v reprezentaci, zatím té juniorské. Jak vzpomínáš na MS 2012 a 2014?

Na juniorskou reprezentaci vzpomínám hrozně ráda. Stihla jsem dva cykly a v obou byla vždy skvělá parta jak holek, tak i realizačního týmu. Byly to první zkušenosti s mezinárodním florbalem a bylo to pro mě úplně něco nového. První juniorské MS v roce 2012 bylo na Slovensku, kde jsme skončily čtvrté, to druhé, v roce 2014 v Polsku bylo už úspěšnější, když jsme si odvezly na krku bronzové medaile. Jak už jsem ale zmínila na začátku, mám skvělé vzpomínky na obě MS.

V roce 2015 mířily tvé kroky do Švýcarska, kde jsi hrála za Wintethur. Jaký byl pro tebe přesun do cizí země a jak hodnotíš své působení ve Švajcu?

Než jsem šla do Švýcarska, tak jsem hrála pouze za Liberec a přesun do jiného týmu, ještě hned do zahraničí, byl pro mě velký krok. Odešla jsem po maturitě, německy jsem neuměla ani slovo, naštěstí jsem si vystačila s angličtinou. Na němčinu došlo později 😃 Moc jsem nevěděla, co od toho čekat a měla jsem z toho respekt. Ale nakonec bylo všechno super, měla jsem tam práci, holky v týmu byly super, všichni mi tam pomohli, když bylo potřeba. Největším úspěchem s Winterthurem byla účast ve finále poháru, kdy jsme prohráli s Dietlikonem a odvezli si stříbrné medaile. Na Švýcarsko vzpomínám hrozně ráda, byla pro mě obrovská zkušenost nejenom po florbalové, ale i po životní stránce.

Zároveň sis v roce 2015 poprvé zahrála na dospělém mistrovství světa v Tampere. Co pro tebe znamenalo místo v české repre?

Hrát za českou reprezentaci, ať už za juniorskou nebo ženskou, je pro každého velká odměna za jeho práci. A já jsem to neměla jinak. Byla to pro mě obrovská čest hrát se stáním znakem na hrudi a hrdě zpívat českou hymnu. Zahrát si proti nejlepším týmům a hráčkám je ta největší zkušenost, kterou můžete mít. Potkala jsem tam spoustu skvělých lidí. Ty zkušenosti a vzpomínky už vám nikdo nevezme. Jsem ráda, že jsem se tam udržela takhle dlouho a měla jsem tu možnost Českou republiku reprezentovat.

Následoval návrat do Liberce a další bodově velice úspěšné sezóny. V reprezentaci jsi odehrála i MS 2017 a 2019, kde jsi dokonce překonala český rekord ve vstřelených brankách. Považuješ tohle období za vrchol tvé kariéry?

Co se týče reprezentace, tak to vrchol určitě byl. Každé MS mělo něco do sebe. Pokaždé byl postup do finále strašně blízko, obzvlášť v roce 2019 (asi všichni víme). Moje kariéra v reprezentaci skončila na MS 2021 ve Švédsku.

V sezóně 2019/2020 přišel přestup do FBC Ostrava. Co tě vedlo ke změně působiště a jak na ni zpětně koukáš? Nutno také zmínit, že jsi v této sezóně byla nejlepší hráčkou základní části se 73 body.

Jak jsem už zmínila, většina mé kariéry se odehrávala hlavně v Liberci. Nedovedla jsem si představit, že budu hrát za jiný klub v Česku. Po návratu ze Švýcarska jsem v Liberci odehrála další dvě sezóny, ale cítila jsem, že to chce přeci jen změnu. Dostala jsem nabídku od FBC Ostrava a jsem strašně ráda, že jsem ji využila. Jak jsi zmínil, první sezóna byla bodově velmi úspěšná, později přišly i týmové úspěchy a to mi ukázalo, že to bylo velmi dobré rozhodnutí.

Dvě sezóny nato už jsi v roli jedné z kapitánek (druhou byla Nela Škopková) vedla svůj tým až do vítězného Superfinále. Jak na tuto sezónu vzpomínáš a co pro tebe zisk mistrovského titulu znamenal?

Tahle sezóna byla řekla bych nejlepší z celé kariéry. Když jsem šla do FBC Ostrava, tak titul byl jedním z cílů a jsem neskutečně ráda, že se to povedlo. Na tuhle sezónu budu vzpomínat v tom nejlepším, protože to tenkrát byla opravdu jízda! A troufnu si říct, že na tohle nikdy nezapomenu, protože to pro mě znamená strašně moc a jsem strašně pyšná na všechny, kdo na tom mají jakýkoliv podíl.

Tvá kariéra je opravdu obsáhlá a plná úspěchů ať už na klubové, tak reprezentační úrovni. Nabízí se tedy otázka, která jistě zajímá všechny fanoušky – co tě vedlo k ukončení hráčské kariéry?

Každá kapitola života jednou končí a já jsem se rozhodla ukončit tu florbalovou. Florbal pro mě znamenal úplně všechno, byl to můj život a věnovala jsem tomu spoustu času. Všechno ale musí jednou skončit a já jsem začala cítit, že je ten správný čas. Za celou kariéru jsem stihla MS juniorek i žen, hrála jsem v zahraničí, získala titul s Ostravou, díky kterému jsem si zahrála i pohár mistrů, byly tam i individuální úspěchy. Myslím, že jsem toho zažila hodně a je na čase jít dál a objevovat nové životní cesty.

V sobotu tedy nastoupíš naposledy proti Znojmu. Jak se na zápas těšíš? Jak probíhaly přípravy? A co od tebe můžou fanoušci očekávat?

V první řadě bych chtěla poděkovat Kubovi a holkám, že mi i přesto, že jsem do sezóny nenastoupila, umožnili si tenhle poslední zápas zahrát. Moc si toho vážím a moc se na to těším. Absolvovala jsem pár tréninků, abych do zápasu nešla úplně od nuly. Doufám, že dorazí hodně fanoušků, abych se i s nimi mohla rozloučit touto cestou, protože za tu dobu, co jsem byla v Ostravě byli úžasní a byli naším hnacím motorem.

Chtěla bych ještě touto cestou poděkovat všem, kteří mě mou kariérou provázeli. Seznam by byl dlouhý, kdybych měla jmenovat každého, ale ať už to byli trenéři, spoluhráčky, realizační týmy, vedení klubu FBC Liberec a FBC Ostrava, fanoušci, kamarádi a hlavně moje rodina, bez kterých by nebylo vůbec nic z toho, všem bez rozdílu patří jedno velké DĚKUJI! ❤️

Červnové tréninky pro nové hráče zdarma!
3. 6. 2024
blog
Proběhl seminář na téma elektromobility
30. 5. 2024
blog
Juniorky chystají Tour de Sweden, startují projekty komunitního financování
16. 5. 2024
články
Spouštíme hráčské projekty
16. 5. 2024
klub
Novým trenérem mužů se stane Matěj Erbs
25. 4. 2024
články
Dorostenky skončily na MČR čtvrté!
23. 4. 2024
články
MČR DOROSTENEK
9. 4. 2024
články
Dorostenky postupují a pořádají MČR!
9. 4. 2024
články
Juniorky zakončily sezónu sérií s Tatranem
26. 3. 2024
články
Otevřené tréninky pro hráčky 2007-2010
25. 3. 2024
mládež
Rozhovory semifinále: Srdce tribuny Hynek Bajgar
22. 3. 2024
články
Rozhovory semifinále: Nela Škopková – kapitán na hřišti i mimo něj
19. 3. 2024
články
Juniorky postoupily přes Spartu, čeká je Tatran.
13. 3. 2024
články
Další víkend mládeže je za námi, takhle si vedli:
12. 3. 2024
články
Ženy nedaly Liberci šanci a postupují do semifinále!
12. 3. 2024
články
Junioři postupují přes předkolo play off, Hradec porazili 2:1 na zápasy
7. 3. 2024
články
Muži mají v osmifinále první bod, rozhodnout můžou v pátek v Lípě
7. 3. 2024
články
Muži vstupují do posledního kola, ženy startují čtvrtfinále
2. 3. 2024
články
Ženy po výhře zakončí základní část na třetím místě, muži prohráli s Tatranem
27. 2. 2024
články
Klub FBC Ostrava pořádá seminář na téma podnikové elektromobility
26. 2. 2024
články
Ženy nastoupí do posledního zápasu základní části, muži hrají s Tatranem
25. 2. 2024
články
Peníze z charitativního projektu již pomáhají tam, kde je třeba
23. 2. 2024
blog
Do příští sezóny hlásíme finské posily Haveriho a Viitanena!
21. 2. 2024
blog
Dorostenky ovládly derby 10:0 a dál drží neporazitelnost.
19. 2. 2024
články
Muži v televizním utkání vyzvou Liberec
19. 2. 2024
články
Juniorky za sebou mají 4 bodový výjezd
14. 2. 2024
články
Ženy si poradily se Znojmem, muži na Boleslav nestačili
12. 2. 2024
články
Míša Mlejnková nastoupí v sobotu ke svému poslednímu utkání v kariéře
9. 2. 2024
blog
Ženy se chystají na třetí letošní derby
6. 2. 2024
články
O víkendu se představila přípravka a dorostenky
5. 2. 2024
články
Ženy a muži připsali o víkendu double
30. 1. 2024
články
V sobotu se na ČPP Aréně představí muži i ženy
26. 1. 2024
články
O víkendu bojovali junioři a dorostenky
23. 1. 2024
články
Ženy si musely tři body v Třinci tvrdě vybojovat
22. 1. 2024
články
Muži z Bohemky odjíždí s prázdnou
22. 1. 2024
články
Extraliga žen bude pokračovat zápasem s Třincem
19. 1. 2024
články
Ženy se probojovaly do finále Poháru Českého florbalu!
18. 1. 2024
články
Denisa Kotzurová: rozhovor před semifinále Poháru
16. 1. 2024
články
Další herní víkend mládeže je za námi
16. 1. 2024
články
Chatrný hattrickem sestřelil Českou Lípu
15. 1. 2024
články
Muži se doma utkají s Českou Lípou
13. 1. 2024
články
Ženy předvedly parádní otočku s Chodovem, muži v derby nestačili na Vítkovice
9. 1. 2024
články
Známe výtěžek za víkendová benefiční utkání!
8. 1. 2024
blog
V novém roce první bojovali junioři, dorostenky a starší žáci
8. 1. 2024
články
Muži v prvním zápase v novém roce vyzvou Pardubice
4. 1. 2024
články
Adam Choma: bojovník na hřišti i mimo něj | FBC proti rakovině
2. 1. 2024
blog
Muži nestačili na Chodov a ztratili kontakt s osmou příčkou
30. 12. 2023
články
Florbalový den s FBC nabídne turnaj s rodiči, zápas legend a Superligu!
27. 12. 2023
články
Do bojů se o víkendu pustilo rovnou osm kategorií!
19. 12. 2023
články
Ženy po fotbalovém výsledku berou tři body s Tatranem
19. 12. 2023
články
Muži v odvetě na Spartu nestačili
18. 12. 2023
články
Ženy čeká Tatran, muži vyjíždí na Spartu
16. 12. 2023
články
Ženy po reprezentační pauze vyzvou Liberec
14. 12. 2023
články
Elévci si opět došli pro první místo, dařilo se i dorostenkám
12. 12. 2023
články
Muži předvedli skvělou otočku a berou tři body
11. 12. 2023
články
Muži přivítají na ČPP Aréně Black Angels
8. 12. 2023
články
Mládež o víkendu téměř bezchybná
5. 12. 2023
články
Juniorky uhájily domácí tvrz a získaly 6 bodů.
4. 12. 2023
články
Muži po krátké pauze vyzvou Butchis
2. 12. 2023
články
Další úspěšný víkend pro naši mládež je za námi
27. 11. 2023
dorostenky
Juniorky a dorostenci berou plný počet bodů, ostatním se nedařilo
21. 11. 2023
články
Ženy porazily Židenice, na Bulldogs nestačily
20. 11. 2023
články
Muži těsně nestačili na Boleslav, s Libercem vyhráli po nájezdech
20. 11. 2023
články
Ženy čeká brněnské duo Židenice – Bulldogs
17. 11. 2023
články
Muži v dvojzápase narazí na Bolku a Liberec
17. 11. 2023
články
Ženy s Olomoucí rozhodly ve třetí třetině
14. 11. 2023
články
Mladší žačky a přípravka první, starší žáci připsali výhru
13. 11. 2023
články
Ženy v napínavé koncovce ovládly boj o Ostravu!
7. 11. 2023
články
Nikola Chalupová: S Vítkovicemi budou rozhodovat souboje
6. 11. 2023
články
Jakub Strakoš: s SKV to nebude jednoduché, musíme zlepšit koncovku
5. 11. 2023
články
Muži se postaví čtvrtému Tatranu Střešovice
1. 11. 2023
články
Ženy čeká pozdní zápas v Liberci
31. 10. 2023
články
Přípravka na prvním místě, vyhrály také dorostenky
30. 10. 2023
články
Muži doma vyzvou Bohemians
29. 10. 2023
články
Mládež o víkendu stoprocentní!
24. 10. 2023
články
Muži připisují druhou porážku v řadě
24. 10. 2023
články
Muži ve venkovním utkání potkají Českou Lípu
21. 10. 2023
články
Mezinárodní víkend na ČPP Aréně: Dvojutkání juniorky vs. Polsko
17. 10. 2023
články
Mužům se derby s Vítkovicemi nevydařilo
16. 10. 2023
články
Ženy se po víkendu posouvají na třetí místo
16. 10. 2023
články
Přípravka úspěšná, juniorky vybojovaly bod
16. 10. 2023
články
Juniorky třemi brankami v powerplay vzaly Bohemce bod
16. 10. 2023
články
Čeká nás Ostravské derby!
15. 10. 2023
články
Ženy dnes čeká Třinec, v sobotu se utkají s Bohemkou
13. 10. 2023
články
Uplynul další herní víkend mládeže
9. 10. 2023
články
Muži porazili Pardubice a berou další tři body
9. 10. 2023
články
Muži doma pohostí Pardubice
8. 10. 2023
články
Ženy vyráží za nováčkem ze Znojma
7. 10. 2023
články
Jak si vedla mládež v uplynulém víkendu?
2. 10. 2023
články
Muži i ženy přijeli z Chodova s prázdnou
2. 10. 2023
články
Juniorky vynulovaly soupeře a berou doma 6 bodů
1. 10. 2023
články
Junioři postupují do CE Ligy!
30. 9. 2023
články
Elitní týmy čeká dvojkolo s Chodovem
30. 9. 2023
články
Ženy narazí na Tatran, muži se utkají se Spartou
28. 9. 2023
články
Starší žákyně o víkendu úspěšné
26. 9. 2023
články
Ženy neprošly přes Kloten
25. 9. 2023
články
Rozhovory Poháru mistrů: Veronika Tomšová o odvetě
21. 9. 2023
články
Juniorky v závěru otočily derby
21. 9. 2023
články
Muži mají po dvou kolech šest bodů
18. 9. 2023
články
Ženy doma poráží švýcarské mistryně!
18. 9. 2023
články
Míša Mlejnková nastoupí v sobotu ke svému poslednímu utkání v kariéře

Michaela Mlejnková je jméno, které ve florbalových kruzích rezonovalo hodně dlouhou dobu. Liberecká odchovankyně startovala v Extralize žen poprvé v sezóně 2010/2011, tehdy ještě za PRESTIGE Management FBC Liberec. Dále si vyzkoušela angažmá ve Švýcarské nejvyšší soutěži a následoval návrat do Liberce. V sezóně 2019/2020 pak poprvé naskočila za FBC Ostrava a hned nasbírala neskutečných 77 bodů. V sezóně 2021/2022 už se svým týmem slavila první mistrovský titul jako kapitánka ženského celku. Superfinále si zopakovala i v následující sezóně a zasáhla také do Champions cupu ve Finsku. Poté už však fanoušci více Míšu na palubovkách neviděli.

Míša má za sebou také bohatou reprezentační kariéru. Poprvé hájila české barvy na mistrovství světa juniorek v roce 2012 a v roce 2014 brala s juniorkami historicky druhý bronz. Na mistrovství světa žen se představila rovnou čtyřikrát mezi lety 2015 a 2021. V roce 2019 navíc překonala rekord Ilony Novotné v počtu vstřelených branek.

Pojďme si to vzít pěkně od začátku. A jelikož nikdo nezná začátky Míši lépe, než ona sama, zeptejme se na to, jak s florbalem začínala, přímo jí:

Ahoj, Míšo! Jaké tedy byly tvé úplné začátky a první kontakty s florbalem?

Ahoj. K florbalu jsem se dostala když mi bylo 5 nebo 6 let. K florbalu mě přivedli rodiče, když ve školce na nástěnce našli leták, který lákal nové členy na florbal. Tenkrát ještě v Liberci nebyl žádný holčičí tým a tak jsem začínala mezi kluky. Pamatuji si první trénink, který byl v jedné školní tělocvičně. Mamka mi jednou říkala, že jsem chtěla s florbalem skončit, ale dnes jsem ráda, že jsem to neudělala. O pár let později se založil v Liberci holčičí tým, byly různé zápasy, turnaje a florbal mě bavil čím dál víc. Tenkrát jsem byla v dorosteneckém věku, hrála jsem zároveň i za juniorky a v 15ti letech jsem si zahrála svůj první extraligový zápas za tehdy ještě Crazy Girls FBC Liberec.

Tvá mládežnická kariéra v Liberci byla tedy velice úspěšná a vysloužila sis za ní také poprvé místo v reprezentaci, zatím té juniorské. Jak vzpomínáš na MS 2012 a 2014?

Na juniorskou reprezentaci vzpomínám hrozně ráda. Stihla jsem dva cykly a v obou byla vždy skvělá parta jak holek, tak i realizačního týmu. Byly to první zkušenosti s mezinárodním florbalem a bylo to pro mě úplně něco nového. První juniorské MS v roce 2012 bylo na Slovensku, kde jsme skončily čtvrté, to druhé, v roce 2014 v Polsku bylo už úspěšnější, když jsme si odvezly na krku bronzové medaile. Jak už jsem ale zmínila na začátku, mám skvělé vzpomínky na obě MS.

V roce 2015 mířily tvé kroky do Švýcarska, kde jsi hrála za Wintethur. Jaký byl pro tebe přesun do cizí země a jak hodnotíš své působení ve Švajcu?

Než jsem šla do Švýcarska, tak jsem hrála pouze za Liberec a přesun do jiného týmu, ještě hned do zahraničí, byl pro mě velký krok. Odešla jsem po maturitě, německy jsem neuměla ani slovo, naštěstí jsem si vystačila s angličtinou. Na němčinu došlo později 😃 Moc jsem nevěděla, co od toho čekat a měla jsem z toho respekt. Ale nakonec bylo všechno super, měla jsem tam práci, holky v týmu byly super, všichni mi tam pomohli, když bylo potřeba. Největším úspěchem s Winterthurem byla účast ve finále poháru, kdy jsme prohráli s Dietlikonem a odvezli si stříbrné medaile. Na Švýcarsko vzpomínám hrozně ráda, byla pro mě obrovská zkušenost nejenom po florbalové, ale i po životní stránce.

Zároveň sis v roce 2015 poprvé zahrála na dospělém mistrovství světa v Tampere. Co pro tebe znamenalo místo v české repre?

Hrát za českou reprezentaci, ať už za juniorskou nebo ženskou, je pro každého velká odměna za jeho práci. A já jsem to neměla jinak. Byla to pro mě obrovská čest hrát se stáním znakem na hrudi a hrdě zpívat českou hymnu. Zahrát si proti nejlepším týmům a hráčkám je ta největší zkušenost, kterou můžete mít. Potkala jsem tam spoustu skvělých lidí. Ty zkušenosti a vzpomínky už vám nikdo nevezme. Jsem ráda, že jsem se tam udržela takhle dlouho a měla jsem tu možnost Českou republiku reprezentovat.

Následoval návrat do Liberce a další bodově velice úspěšné sezóny. V reprezentaci jsi odehrála i MS 2017 a 2019, kde jsi dokonce překonala český rekord ve vstřelených brankách. Považuješ tohle období za vrchol tvé kariéry?

Co se týče reprezentace, tak to vrchol určitě byl. Každé MS mělo něco do sebe. Pokaždé byl postup do finále strašně blízko, obzvlášť v roce 2019 (asi všichni víme). Moje kariéra v reprezentaci skončila na MS 2021 ve Švédsku.

V sezóně 2019/2020 přišel přestup do FBC Ostrava. Co tě vedlo ke změně působiště a jak na ni zpětně koukáš? Nutno také zmínit, že jsi v této sezóně byla nejlepší hráčkou základní části se 73 body.

Jak jsem už zmínila, většina mé kariéry se odehrávala hlavně v Liberci. Nedovedla jsem si představit, že budu hrát za jiný klub v Česku. Po návratu ze Švýcarska jsem v Liberci odehrála další dvě sezóny, ale cítila jsem, že to chce přeci jen změnu. Dostala jsem nabídku od FBC Ostrava a jsem strašně ráda, že jsem ji využila. Jak jsi zmínil, první sezóna byla bodově velmi úspěšná, později přišly i týmové úspěchy a to mi ukázalo, že to bylo velmi dobré rozhodnutí.

Dvě sezóny nato už jsi v roli jedné z kapitánek (druhou byla Nela Škopková) vedla svůj tým až do vítězného Superfinále. Jak na tuto sezónu vzpomínáš a co pro tebe zisk mistrovského titulu znamenal?

Tahle sezóna byla řekla bych nejlepší z celé kariéry. Když jsem šla do FBC Ostrava, tak titul byl jedním z cílů a jsem neskutečně ráda, že se to povedlo. Na tuhle sezónu budu vzpomínat v tom nejlepším, protože to tenkrát byla opravdu jízda! A troufnu si říct, že na tohle nikdy nezapomenu, protože to pro mě znamená strašně moc a jsem strašně pyšná na všechny, kdo na tom mají jakýkoliv podíl.

Tvá kariéra je opravdu obsáhlá a plná úspěchů ať už na klubové, tak reprezentační úrovni. Nabízí se tedy otázka, která jistě zajímá všechny fanoušky – co tě vedlo k ukončení hráčské kariéry?

Každá kapitola života jednou končí a já jsem se rozhodla ukončit tu florbalovou. Florbal pro mě znamenal úplně všechno, byl to můj život a věnovala jsem tomu spoustu času. Všechno ale musí jednou skončit a já jsem začala cítit, že je ten správný čas. Za celou kariéru jsem stihla MS juniorek i žen, hrála jsem v zahraničí, získala titul s Ostravou, díky kterému jsem si zahrála i pohár mistrů, byly tam i individuální úspěchy. Myslím, že jsem toho zažila hodně a je na čase jít dál a objevovat nové životní cesty.

V sobotu tedy nastoupíš naposledy proti Znojmu. Jak se na zápas těšíš? Jak probíhaly přípravy? A co od tebe můžou fanoušci očekávat?

V první řadě bych chtěla poděkovat Kubovi a holkám, že mi i přesto, že jsem do sezóny nenastoupila, umožnili si tenhle poslední zápas zahrát. Moc si toho vážím a moc se na to těším. Absolvovala jsem pár tréninků, abych do zápasu nešla úplně od nuly. Doufám, že dorazí hodně fanoušků, abych se i s nimi mohla rozloučit touto cestou, protože za tu dobu, co jsem byla v Ostravě byli úžasní a byli naším hnacím motorem.

Chtěla bych ještě touto cestou poděkovat všem, kteří mě mou kariérou provázeli. Seznam by byl dlouhý, kdybych měla jmenovat každého, ale ať už to byli trenéři, spoluhráčky, realizační týmy, vedení klubu FBC Liberec a FBC Ostrava, fanoušci, kamarádi a hlavně moje rodina, bez kterých by nebylo vůbec nic z toho, všem bez rozdílu patří jedno velké DĚKUJI! ❤️

Červnové tréninky pro nové hráče zdarma!
3. 6. 2024
blog
Proběhl seminář na téma elektromobility
30. 5. 2024
blog
Juniorky chystají Tour de Sweden, startují projekty komunitního financování
16. 5. 2024
články
Spouštíme hráčské projekty
16. 5. 2024
klub
Novým trenérem mužů se stane Matěj Erbs
25. 4. 2024
články
Dorostenky skončily na MČR čtvrté!
23. 4. 2024
články
MČR DOROSTENEK
9. 4. 2024
články
Dorostenky postupují a pořádají MČR!
9. 4. 2024
články
Juniorky zakončily sezónu sérií s Tatranem
26. 3. 2024
články
Otevřené tréninky pro hráčky 2007-2010
25. 3. 2024
mládež
Rozhovory semifinále: Srdce tribuny Hynek Bajgar
22. 3. 2024
články
Rozhovory semifinále: Nela Škopková – kapitán na hřišti i mimo něj
19. 3. 2024
články
Juniorky postoupily přes Spartu, čeká je Tatran.
13. 3. 2024
články
Další víkend mládeže je za námi, takhle si vedli:
12. 3. 2024
články
Ženy nedaly Liberci šanci a postupují do semifinále!
12. 3. 2024
články
Junioři postupují přes předkolo play off, Hradec porazili 2:1 na zápasy
7. 3. 2024
články
Muži mají v osmifinále první bod, rozhodnout můžou v pátek v Lípě
7. 3. 2024
články
Muži vstupují do posledního kola, ženy startují čtvrtfinále
2. 3. 2024
články
Ženy po výhře zakončí základní část na třetím místě, muži prohráli s Tatranem
27. 2. 2024
články
Klub FBC Ostrava pořádá seminář na téma podnikové elektromobility
26. 2. 2024
články
Ženy nastoupí do posledního zápasu základní části, muži hrají s Tatranem
25. 2. 2024
články
Peníze z charitativního projektu již pomáhají tam, kde je třeba
23. 2. 2024
blog
Do příští sezóny hlásíme finské posily Haveriho a Viitanena!
21. 2. 2024
blog
Dorostenky ovládly derby 10:0 a dál drží neporazitelnost.
19. 2. 2024
články
Muži v televizním utkání vyzvou Liberec
19. 2. 2024
články
Juniorky za sebou mají 4 bodový výjezd
14. 2. 2024
články
Ženy si poradily se Znojmem, muži na Boleslav nestačili
12. 2. 2024
články
Míša Mlejnková nastoupí v sobotu ke svému poslednímu utkání v kariéře
9. 2. 2024
blog
Ženy se chystají na třetí letošní derby
6. 2. 2024
články
O víkendu se představila přípravka a dorostenky
5. 2. 2024
články
Ženy a muži připsali o víkendu double
30. 1. 2024
články
V sobotu se na ČPP Aréně představí muži i ženy
26. 1. 2024
články
O víkendu bojovali junioři a dorostenky
23. 1. 2024
články
Ženy si musely tři body v Třinci tvrdě vybojovat
22. 1. 2024
články
Muži z Bohemky odjíždí s prázdnou
22. 1. 2024
články
Extraliga žen bude pokračovat zápasem s Třincem
19. 1. 2024
články
Ženy se probojovaly do finále Poháru Českého florbalu!
18. 1. 2024
články
Denisa Kotzurová: rozhovor před semifinále Poháru
16. 1. 2024
články
Další herní víkend mládeže je za námi
16. 1. 2024
články
Chatrný hattrickem sestřelil Českou Lípu
15. 1. 2024
články
Muži se doma utkají s Českou Lípou
13. 1. 2024
články
Ženy předvedly parádní otočku s Chodovem, muži v derby nestačili na Vítkovice
9. 1. 2024
články
Známe výtěžek za víkendová benefiční utkání!
8. 1. 2024
blog
V novém roce první bojovali junioři, dorostenky a starší žáci
8. 1. 2024
články
Muži v prvním zápase v novém roce vyzvou Pardubice
4. 1. 2024
články
Adam Choma: bojovník na hřišti i mimo něj | FBC proti rakovině
2. 1. 2024
blog
Muži nestačili na Chodov a ztratili kontakt s osmou příčkou
30. 12. 2023
články
Florbalový den s FBC nabídne turnaj s rodiči, zápas legend a Superligu!
27. 12. 2023
články
Do bojů se o víkendu pustilo rovnou osm kategorií!
19. 12. 2023
články
Ženy po fotbalovém výsledku berou tři body s Tatranem
19. 12. 2023
články
Muži v odvetě na Spartu nestačili
18. 12. 2023
články
Ženy čeká Tatran, muži vyjíždí na Spartu
16. 12. 2023
články
Ženy po reprezentační pauze vyzvou Liberec
14. 12. 2023
články
Elévci si opět došli pro první místo, dařilo se i dorostenkám
12. 12. 2023
články
Muži předvedli skvělou otočku a berou tři body
11. 12. 2023
články
Muži přivítají na ČPP Aréně Black Angels
8. 12. 2023
články
Mládež o víkendu téměř bezchybná
5. 12. 2023
články
Juniorky uhájily domácí tvrz a získaly 6 bodů.
4. 12. 2023
články
Muži po krátké pauze vyzvou Butchis
2. 12. 2023
články
Další úspěšný víkend pro naši mládež je za námi
27. 11. 2023
dorostenky
Juniorky a dorostenci berou plný počet bodů, ostatním se nedařilo
21. 11. 2023
články
Ženy porazily Židenice, na Bulldogs nestačily
20. 11. 2023
články
Muži těsně nestačili na Boleslav, s Libercem vyhráli po nájezdech
20. 11. 2023
články
Ženy čeká brněnské duo Židenice – Bulldogs
17. 11. 2023
články
Muži v dvojzápase narazí na Bolku a Liberec
17. 11. 2023
články
Ženy s Olomoucí rozhodly ve třetí třetině
14. 11. 2023
články
Mladší žačky a přípravka první, starší žáci připsali výhru
13. 11. 2023
články
Ženy v napínavé koncovce ovládly boj o Ostravu!
7. 11. 2023
články
Nikola Chalupová: S Vítkovicemi budou rozhodovat souboje
6. 11. 2023
články
Jakub Strakoš: s SKV to nebude jednoduché, musíme zlepšit koncovku
5. 11. 2023
články
Muži se postaví čtvrtému Tatranu Střešovice
1. 11. 2023
články
Ženy čeká pozdní zápas v Liberci
31. 10. 2023
články
Přípravka na prvním místě, vyhrály také dorostenky
30. 10. 2023
články
Muži doma vyzvou Bohemians
29. 10. 2023
články
Mládež o víkendu stoprocentní!
24. 10. 2023
články
Muži připisují druhou porážku v řadě
24. 10. 2023
články
Muži ve venkovním utkání potkají Českou Lípu
21. 10. 2023
články
Mezinárodní víkend na ČPP Aréně: Dvojutkání juniorky vs. Polsko
17. 10. 2023
články
Mužům se derby s Vítkovicemi nevydařilo
16. 10. 2023
články
Ženy se po víkendu posouvají na třetí místo
16. 10. 2023
články
Přípravka úspěšná, juniorky vybojovaly bod
16. 10. 2023
články
Juniorky třemi brankami v powerplay vzaly Bohemce bod
16. 10. 2023
články
Čeká nás Ostravské derby!
15. 10. 2023
články
Ženy dnes čeká Třinec, v sobotu se utkají s Bohemkou
13. 10. 2023
články
Uplynul další herní víkend mládeže
9. 10. 2023
články
Muži porazili Pardubice a berou další tři body
9. 10. 2023
články
Muži doma pohostí Pardubice
8. 10. 2023
články
Ženy vyráží za nováčkem ze Znojma
7. 10. 2023
články
Jak si vedla mládež v uplynulém víkendu?
2. 10. 2023
články
Muži i ženy přijeli z Chodova s prázdnou
2. 10. 2023
články
Juniorky vynulovaly soupeře a berou doma 6 bodů
1. 10. 2023
články
Junioři postupují do CE Ligy!
30. 9. 2023
články
Elitní týmy čeká dvojkolo s Chodovem
30. 9. 2023
články
Ženy narazí na Tatran, muži se utkají se Spartou
28. 9. 2023
články
Starší žákyně o víkendu úspěšné
26. 9. 2023
články
Ženy neprošly přes Kloten
25. 9. 2023
články
Rozhovory Poháru mistrů: Veronika Tomšová o odvetě
21. 9. 2023
články
Juniorky v závěru otočily derby
21. 9. 2023
články
Muži mají po dvou kolech šest bodů
18. 9. 2023
články
Ženy doma poráží švýcarské mistryně!
18. 9. 2023
články