FBC ČPP Ostrava
Aktuální program týmů FBC Ostrava naleznete zde
Realizační tým ženské složky posiluje, přichází Petra Prouzová

Ženská složka po první vlně hráčských posil pro ženský tým představuje další posilu, tentokrát v realizačním týmu. Do Ostravy se z Brna přesouvá velezkušená Petra Prouzová, která se zapojí jak do tréninkového procesu mládeže i ženského týmu.

Petra, která patří mezi nejzkušenější trenéry ženského florbalu v ČR. Má za sebou bohatou historii se stovkami zápasů, spjatou zejména s brněnskými Židenicemi, které dovedla v jejich nejúspěšnější sezóně (2019/2020) na hranu semifinále ženské extraligy, než sezónu nešťastně ukončila covidová pauza. V posledních letech působila u mládeže brněnského Hattricku a u výběrů talentované mládeže Českého florbalu.

V pracovním životě Petra působí na pozici jako zástupce šéfredaktora magazínu Golf, kde má na starost tvorbu časopisu, od obsahu, přes komunikaci s autory, editaci obsahu až po finalizaci podkladů pro grafiky.

V rámci ženské složky FBC Ostrava zahájí svou činnost jako hlavní trenérka starších žákyň, kde jí bude asistovat Karin Vavrečková, která se jako hlavní trenérka přesouvá k mladším kategoriím. Dále bude působit jako asistentka Jakuba Robenka u týmu žen a jako asistentka Luďka Paseckého u týmů dorostenek a juniorek.

Ahoj Petro vítej v Ostravě. Na začátku obvyklá otázka – jak vznikla tvoje spolupráce s FBC (přeci jen, jsi z Brna) a s jakým očekáváním jsi do Ostravy přicházela?

Ahoj, děkuji za přivítání. Pokud jde o spolupráci s FBC Ostrava, tak trochu to „spískala“ Lenka Remešová, která mi kdysi po mém  ukončení práce v Židenicích prozradila, že by si mě Kuba dokázal v FBC představit. Mezitím jsem už ale byla domluvená na spolupráci s Hattrickem. Každopádně mě Kubův zájem potěšil i překvapil. Stejnou cestou, jakou šel on tady, jsem chtěla jít v Židenicích a později v Hattricku, takže pro mě byl vzorem i inspirací. Když na sebe pak v letošním play-off dorostenek týmy FBC Ostrava a Hattrick narazily, Kuba mi zájem potvrdil. A pak věci dostaly rychlý spád, Hattrick se po třech letech budování ženské složky rozhodl jít jinou cestou, a tak jsme zhruba týden po našem rozhovoru vzájemně probírali možnosti spolupráce, a protože ostravské vedení nebylo proti, rychle jsme se na  domluvili, a to i díky vstřícnosti mého zaměstnavatele, který mi posvětil home office.

Máš za sebou několik týdnů, kdy jsi postupně poznávala jednotlivé týmy a hráčky FBC, stejně jako nové kolegy. Jak úvodní období hodnotíš? Překvapilo tě něco, nebo naopak vše splnilo tvá očekávání?

Na zevrubné hodnocení je sice možná brzy, ale, a teď nechci, aby to vyznělo jakkoliv negativně vůči mých předchozím trenérským zastávkám, mám pocit, že tady se o vás nezajímají jen jako o trenéra, ale i jako o člověka. Jedna z prvních vět, která při oficiálním jednání padla, zněla: chceme, ať se tu cítíš dobře. S Kubou jsme o florbale už několikrát debatovali, stejně tak s Luďkem, na turnajích jsem viděla, jak pracuje Karin, máme na florbal podobný náhled, troufnu si tvrdit, že nás spojuje podobná vášeň pro hru a tah na branku, takže když vám takoví lidé otevřenou dveře, sotva se můžete cítit jinak než příjemně. Po ukončení ženského a dívčího florbalu v Hattricku to prostě byla nabídka, která mě „vystřelila na měsíc“. Pokud jde o hráčky, řadu z nich znám ještě z Extraligy, u týmu juniorek, dorostenek a starších žákyň mi určitě první kroky usnadnil fakt, že se s některými z nich známe díky KTM. Mám-li to shrnout, přijetí ze strany všech, vedení, trenérů i hráček samotných, předčilo mé očekávání. Jejich ochota mi hned od počátku s čímkoliv pomoci, přátelskost, energie, nasazení při tréninku… To všechno pak umocňuje fakt, že FBC Ostrava je v ženském florbale jedna z nejprestižnějších, přihlédnu-li k zázemí, pak možná vůbec nejprestižnější zastávka. O to víc si nabídky vážím a je to pro mě závazek odvádět zde práci s maximálním nasazením a nezklamat důvěru, kterou ve mně vložili.

V čem vnímáš své nejsilnější stránky, kterými bys chtěla obohatit FBC? Dle informací od trenérských kolegů dlouho hledali někoho, s kým se jim bude dobře spolupracovat a bude mít podobné hodnoty, ale kdo jim zároveň přinese nový pohled na některé ustálené věci, které už možná tolik nevnímají.

Zjišťuji, že mé silné stránky se shodují s ostatními trenéry FBC, takže je to hodně o komunikaci, individuálním přístupu, detailech. Kdo na sobě chce pracovat, tomu dám maximum. A tady je obrovská výhoda, že nejsme limitováni absencí haly, fitka a čehokoliv dalšího, co hráče posouvá. V řadě herních aspektů jsme šli podobnou cestou, obecně asi platí, že víc očí víc vidí, rozložení práce na víc lidí dovolí pracovat na ještě individuálnější bázi. Někdy může pomoci i stejnou věc podat jinými slovy, osvěžením může být nové cvičení apod.

Jedna otázka z osobního života – jak probíhá tvůj přesun z Brna do Ostravy a jak se ti v Ostravě zatím líbí? Cítíš se tady dobře?

Jak už jsme zmínila výše, díky velké vstřícnosti všech se mi podařilo zabydlet velmi rychle, v okolí je hodně golfových hřišť, takže hodně času trávím opět v práci… Opravdu se cítím velmi dobře, až si někdy kacířsky říkám, že to ani není možné, že už se přece musí něco pokazit. Jsem za tuto šanci opravdu vděčná, díky vám všem.

Na závěr otázka k osobním cílům. Kde bys ráda viděla týmy FBC, které budeš trénovat, na konci příští sezóny? Na čem bude třeba nejvíc zapracovat, aby se to povedlo?

Osobní cíle? Nadchnout, inspirovat, motivovat, pomoci hráčkám splnit si jejich sny. Když to děláš poctivě, tak se ti pak možná začnou plnit i takové osobní cíle a sny, na které se už ani člověk neodvažoval pomyslet. A kde bych ráda viděla týmy? Samozřejmě na nejvyšších příčkách! V FBC to nemůže být jinak. Pověstný tah na branku mi byl vždycky vlastní, takže v tomto ohledu se tu cítím jako ryba ve vodě. A na čem potřebujeme zapracovat? U mé nejmladší kategorie, tedy u starších žákyň, půjde o přechod na pětkový florbal a osvojení mnoha herních principů, samostatnost, zodpovědnost, rozhodnutí, zda to chci nebo nechci dělat naplno se vším, co takové rozhodnutí obnáší, u starších kategorií jde ve větší míře o mentální aspekty, z herních záležitostí už větší zaměřenost na detaily, taktika a postupné ladění na vrchol sezony. V dlouhodobějším horizontu chci pomoci maximálně rozvíjet potenciál hráček od těch nejmladších, abychom si trvale drželi pozici jednoho z lídrů v tuzemském ženském florbale.

Děkujeme moc za rozhovor, ať se ti daří!

Realizační tým ženské složky posiluje, přichází Petra Prouzová
7. 7. 2024
klub
Ženy FBC představují první vlnu posil, přichází Grądzka, Drbalová a Tvrdá.
3. 7. 2024
klub
Červnové tréninky pro nové hráče zdarma!
3. 6. 2024
blog
Proběhl seminář na téma elektromobility
30. 5. 2024
blog
Juniorky chystají Tour de Sweden, startují projekty komunitního financování
16. 5. 2024
články
Spouštíme hráčské projekty
16. 5. 2024
klub
Novým trenérem mužů se stane Matěj Erbs
25. 4. 2024
články
Dorostenky skončily na MČR čtvrté!
23. 4. 2024
články
MČR DOROSTENEK
9. 4. 2024
články
Dorostenky postupují a pořádají MČR!
9. 4. 2024
články
Juniorky zakončily sezónu sérií s Tatranem
26. 3. 2024
články
Otevřené tréninky pro hráčky 2007-2010
25. 3. 2024
mládež
Rozhovory semifinále: Srdce tribuny Hynek Bajgar
22. 3. 2024
články
Rozhovory semifinále: Nela Škopková – kapitán na hřišti i mimo něj
19. 3. 2024
články
Juniorky postoupily přes Spartu, čeká je Tatran.
13. 3. 2024
články
Další víkend mládeže je za námi, takhle si vedli:
12. 3. 2024
články
Ženy nedaly Liberci šanci a postupují do semifinále!
12. 3. 2024
články
Junioři postupují přes předkolo play off, Hradec porazili 2:1 na zápasy
7. 3. 2024
články
Muži mají v osmifinále první bod, rozhodnout můžou v pátek v Lípě
7. 3. 2024
články
Muži vstupují do posledního kola, ženy startují čtvrtfinále
2. 3. 2024
články
Ženy po výhře zakončí základní část na třetím místě, muži prohráli s Tatranem
27. 2. 2024
články
Klub FBC Ostrava pořádá seminář na téma podnikové elektromobility
26. 2. 2024
články
Ženy nastoupí do posledního zápasu základní části, muži hrají s Tatranem
25. 2. 2024
články
Peníze z charitativního projektu již pomáhají tam, kde je třeba
23. 2. 2024
blog
Do příští sezóny hlásíme finské posily Haveriho a Viitanena!
21. 2. 2024
blog
Dorostenky ovládly derby 10:0 a dál drží neporazitelnost.
19. 2. 2024
články
Muži v televizním utkání vyzvou Liberec
19. 2. 2024
články
Juniorky za sebou mají 4 bodový výjezd
14. 2. 2024
články
Ženy si poradily se Znojmem, muži na Boleslav nestačili
12. 2. 2024
články
Míša Mlejnková nastoupí v sobotu ke svému poslednímu utkání v kariéře
9. 2. 2024
blog
Ženy se chystají na třetí letošní derby
6. 2. 2024
články
O víkendu se představila přípravka a dorostenky
5. 2. 2024
články
Ženy a muži připsali o víkendu double
30. 1. 2024
články
V sobotu se na ČPP Aréně představí muži i ženy
26. 1. 2024
články
O víkendu bojovali junioři a dorostenky
23. 1. 2024
články
Ženy si musely tři body v Třinci tvrdě vybojovat
22. 1. 2024
články
Muži z Bohemky odjíždí s prázdnou
22. 1. 2024
články
Extraliga žen bude pokračovat zápasem s Třincem
19. 1. 2024
články
Ženy se probojovaly do finále Poháru Českého florbalu!
18. 1. 2024
články
Denisa Kotzurová: rozhovor před semifinále Poháru
16. 1. 2024
články
Další herní víkend mládeže je za námi
16. 1. 2024
články
Chatrný hattrickem sestřelil Českou Lípu
15. 1. 2024
články
Muži se doma utkají s Českou Lípou
13. 1. 2024
články
Ženy předvedly parádní otočku s Chodovem, muži v derby nestačili na Vítkovice
9. 1. 2024
články
Známe výtěžek za víkendová benefiční utkání!
8. 1. 2024
blog
V novém roce první bojovali junioři, dorostenky a starší žáci
8. 1. 2024
články
Muži v prvním zápase v novém roce vyzvou Pardubice
4. 1. 2024
články
Adam Choma: bojovník na hřišti i mimo něj | FBC proti rakovině
2. 1. 2024
blog
Muži nestačili na Chodov a ztratili kontakt s osmou příčkou
30. 12. 2023
články
Florbalový den s FBC nabídne turnaj s rodiči, zápas legend a Superligu!
27. 12. 2023
články
Do bojů se o víkendu pustilo rovnou osm kategorií!
19. 12. 2023
články
Ženy po fotbalovém výsledku berou tři body s Tatranem
19. 12. 2023
články
Muži v odvetě na Spartu nestačili
18. 12. 2023
články
Ženy čeká Tatran, muži vyjíždí na Spartu
16. 12. 2023
články
Ženy po reprezentační pauze vyzvou Liberec
14. 12. 2023
články
Elévci si opět došli pro první místo, dařilo se i dorostenkám
12. 12. 2023
články
Muži předvedli skvělou otočku a berou tři body
11. 12. 2023
články
Muži přivítají na ČPP Aréně Black Angels
8. 12. 2023
články
Mládež o víkendu téměř bezchybná
5. 12. 2023
články
Juniorky uhájily domácí tvrz a získaly 6 bodů.
4. 12. 2023
články
Muži po krátké pauze vyzvou Butchis
2. 12. 2023
články
Další úspěšný víkend pro naši mládež je za námi
27. 11. 2023
dorostenky
Juniorky a dorostenci berou plný počet bodů, ostatním se nedařilo
21. 11. 2023
články
Ženy porazily Židenice, na Bulldogs nestačily
20. 11. 2023
články
Muži těsně nestačili na Boleslav, s Libercem vyhráli po nájezdech
20. 11. 2023
články
Ženy čeká brněnské duo Židenice – Bulldogs
17. 11. 2023
články
Muži v dvojzápase narazí na Bolku a Liberec
17. 11. 2023
články
Ženy s Olomoucí rozhodly ve třetí třetině
14. 11. 2023
články
Mladší žačky a přípravka první, starší žáci připsali výhru
13. 11. 2023
články
Ženy v napínavé koncovce ovládly boj o Ostravu!
7. 11. 2023
články
Nikola Chalupová: S Vítkovicemi budou rozhodovat souboje
6. 11. 2023
články
Jakub Strakoš: s SKV to nebude jednoduché, musíme zlepšit koncovku
5. 11. 2023
články
Muži se postaví čtvrtému Tatranu Střešovice
1. 11. 2023
články
Ženy čeká pozdní zápas v Liberci
31. 10. 2023
články
Přípravka na prvním místě, vyhrály také dorostenky
30. 10. 2023
články
Muži doma vyzvou Bohemians
29. 10. 2023
články
Mládež o víkendu stoprocentní!
24. 10. 2023
články
Muži připisují druhou porážku v řadě
24. 10. 2023
články
Muži ve venkovním utkání potkají Českou Lípu
21. 10. 2023
články
Mezinárodní víkend na ČPP Aréně: Dvojutkání juniorky vs. Polsko
17. 10. 2023
články
Mužům se derby s Vítkovicemi nevydařilo
16. 10. 2023
články
Ženy se po víkendu posouvají na třetí místo
16. 10. 2023
články
Přípravka úspěšná, juniorky vybojovaly bod
16. 10. 2023
články
Juniorky třemi brankami v powerplay vzaly Bohemce bod
16. 10. 2023
články
Čeká nás Ostravské derby!
15. 10. 2023
články
Ženy dnes čeká Třinec, v sobotu se utkají s Bohemkou
13. 10. 2023
články
Uplynul další herní víkend mládeže
9. 10. 2023
články
Muži porazili Pardubice a berou další tři body
9. 10. 2023
články
Muži doma pohostí Pardubice
8. 10. 2023
články
Ženy vyráží za nováčkem ze Znojma
7. 10. 2023
články
Jak si vedla mládež v uplynulém víkendu?
2. 10. 2023
články
Muži i ženy přijeli z Chodova s prázdnou
2. 10. 2023
články
Juniorky vynulovaly soupeře a berou doma 6 bodů
1. 10. 2023
články
Junioři postupují do CE Ligy!
30. 9. 2023
články
Elitní týmy čeká dvojkolo s Chodovem
30. 9. 2023
články
Ženy narazí na Tatran, muži se utkají se Spartou
28. 9. 2023
články
Starší žákyně o víkendu úspěšné
26. 9. 2023
články
Ženy neprošly přes Kloten
25. 9. 2023
články
Rozhovory Poháru mistrů: Veronika Tomšová o odvetě
21. 9. 2023
články
Juniorky v závěru otočily derby
21. 9. 2023
články
Realizační tým ženské složky posiluje, přichází Petra Prouzová

Ženská složka po první vlně hráčských posil pro ženský tým představuje další posilu, tentokrát v realizačním týmu. Do Ostravy se z Brna přesouvá velezkušená Petra Prouzová, která se zapojí jak do tréninkového procesu mládeže i ženského týmu.

Petra, která patří mezi nejzkušenější trenéry ženského florbalu v ČR. Má za sebou bohatou historii se stovkami zápasů, spjatou zejména s brněnskými Židenicemi, které dovedla v jejich nejúspěšnější sezóně (2019/2020) na hranu semifinále ženské extraligy, než sezónu nešťastně ukončila covidová pauza. V posledních letech působila u mládeže brněnského Hattricku a u výběrů talentované mládeže Českého florbalu.

V pracovním životě Petra působí na pozici jako zástupce šéfredaktora magazínu Golf, kde má na starost tvorbu časopisu, od obsahu, přes komunikaci s autory, editaci obsahu až po finalizaci podkladů pro grafiky.

V rámci ženské složky FBC Ostrava zahájí svou činnost jako hlavní trenérka starších žákyň, kde jí bude asistovat Karin Vavrečková, která se jako hlavní trenérka přesouvá k mladším kategoriím. Dále bude působit jako asistentka Jakuba Robenka u týmu žen a jako asistentka Luďka Paseckého u týmů dorostenek a juniorek.

Ahoj Petro vítej v Ostravě. Na začátku obvyklá otázka – jak vznikla tvoje spolupráce s FBC (přeci jen, jsi z Brna) a s jakým očekáváním jsi do Ostravy přicházela?

Ahoj, děkuji za přivítání. Pokud jde o spolupráci s FBC Ostrava, tak trochu to „spískala“ Lenka Remešová, která mi kdysi po mém  ukončení práce v Židenicích prozradila, že by si mě Kuba dokázal v FBC představit. Mezitím jsem už ale byla domluvená na spolupráci s Hattrickem. Každopádně mě Kubův zájem potěšil i překvapil. Stejnou cestou, jakou šel on tady, jsem chtěla jít v Židenicích a později v Hattricku, takže pro mě byl vzorem i inspirací. Když na sebe pak v letošním play-off dorostenek týmy FBC Ostrava a Hattrick narazily, Kuba mi zájem potvrdil. A pak věci dostaly rychlý spád, Hattrick se po třech letech budování ženské složky rozhodl jít jinou cestou, a tak jsme zhruba týden po našem rozhovoru vzájemně probírali možnosti spolupráce, a protože ostravské vedení nebylo proti, rychle jsme se na  domluvili, a to i díky vstřícnosti mého zaměstnavatele, který mi posvětil home office.

Máš za sebou několik týdnů, kdy jsi postupně poznávala jednotlivé týmy a hráčky FBC, stejně jako nové kolegy. Jak úvodní období hodnotíš? Překvapilo tě něco, nebo naopak vše splnilo tvá očekávání?

Na zevrubné hodnocení je sice možná brzy, ale, a teď nechci, aby to vyznělo jakkoliv negativně vůči mých předchozím trenérským zastávkám, mám pocit, že tady se o vás nezajímají jen jako o trenéra, ale i jako o člověka. Jedna z prvních vět, která při oficiálním jednání padla, zněla: chceme, ať se tu cítíš dobře. S Kubou jsme o florbale už několikrát debatovali, stejně tak s Luďkem, na turnajích jsem viděla, jak pracuje Karin, máme na florbal podobný náhled, troufnu si tvrdit, že nás spojuje podobná vášeň pro hru a tah na branku, takže když vám takoví lidé otevřenou dveře, sotva se můžete cítit jinak než příjemně. Po ukončení ženského a dívčího florbalu v Hattricku to prostě byla nabídka, která mě „vystřelila na měsíc“. Pokud jde o hráčky, řadu z nich znám ještě z Extraligy, u týmu juniorek, dorostenek a starších žákyň mi určitě první kroky usnadnil fakt, že se s některými z nich známe díky KTM. Mám-li to shrnout, přijetí ze strany všech, vedení, trenérů i hráček samotných, předčilo mé očekávání. Jejich ochota mi hned od počátku s čímkoliv pomoci, přátelskost, energie, nasazení při tréninku… To všechno pak umocňuje fakt, že FBC Ostrava je v ženském florbale jedna z nejprestižnějších, přihlédnu-li k zázemí, pak možná vůbec nejprestižnější zastávka. O to víc si nabídky vážím a je to pro mě závazek odvádět zde práci s maximálním nasazením a nezklamat důvěru, kterou ve mně vložili.

V čem vnímáš své nejsilnější stránky, kterými bys chtěla obohatit FBC? Dle informací od trenérských kolegů dlouho hledali někoho, s kým se jim bude dobře spolupracovat a bude mít podobné hodnoty, ale kdo jim zároveň přinese nový pohled na některé ustálené věci, které už možná tolik nevnímají.

Zjišťuji, že mé silné stránky se shodují s ostatními trenéry FBC, takže je to hodně o komunikaci, individuálním přístupu, detailech. Kdo na sobě chce pracovat, tomu dám maximum. A tady je obrovská výhoda, že nejsme limitováni absencí haly, fitka a čehokoliv dalšího, co hráče posouvá. V řadě herních aspektů jsme šli podobnou cestou, obecně asi platí, že víc očí víc vidí, rozložení práce na víc lidí dovolí pracovat na ještě individuálnější bázi. Někdy může pomoci i stejnou věc podat jinými slovy, osvěžením může být nové cvičení apod.

Jedna otázka z osobního života – jak probíhá tvůj přesun z Brna do Ostravy a jak se ti v Ostravě zatím líbí? Cítíš se tady dobře?

Jak už jsme zmínila výše, díky velké vstřícnosti všech se mi podařilo zabydlet velmi rychle, v okolí je hodně golfových hřišť, takže hodně času trávím opět v práci… Opravdu se cítím velmi dobře, až si někdy kacířsky říkám, že to ani není možné, že už se přece musí něco pokazit. Jsem za tuto šanci opravdu vděčná, díky vám všem.

Na závěr otázka k osobním cílům. Kde bys ráda viděla týmy FBC, které budeš trénovat, na konci příští sezóny? Na čem bude třeba nejvíc zapracovat, aby se to povedlo?

Osobní cíle? Nadchnout, inspirovat, motivovat, pomoci hráčkám splnit si jejich sny. Když to děláš poctivě, tak se ti pak možná začnou plnit i takové osobní cíle a sny, na které se už ani člověk neodvažoval pomyslet. A kde bych ráda viděla týmy? Samozřejmě na nejvyšších příčkách! V FBC to nemůže být jinak. Pověstný tah na branku mi byl vždycky vlastní, takže v tomto ohledu se tu cítím jako ryba ve vodě. A na čem potřebujeme zapracovat? U mé nejmladší kategorie, tedy u starších žákyň, půjde o přechod na pětkový florbal a osvojení mnoha herních principů, samostatnost, zodpovědnost, rozhodnutí, zda to chci nebo nechci dělat naplno se vším, co takové rozhodnutí obnáší, u starších kategorií jde ve větší míře o mentální aspekty, z herních záležitostí už větší zaměřenost na detaily, taktika a postupné ladění na vrchol sezony. V dlouhodobějším horizontu chci pomoci maximálně rozvíjet potenciál hráček od těch nejmladších, abychom si trvale drželi pozici jednoho z lídrů v tuzemském ženském florbale.

Děkujeme moc za rozhovor, ať se ti daří!

Realizační tým ženské složky posiluje, přichází Petra Prouzová
7. 7. 2024
klub
Ženy FBC představují první vlnu posil, přichází Grądzka, Drbalová a Tvrdá.
3. 7. 2024
klub
Červnové tréninky pro nové hráče zdarma!
3. 6. 2024
blog
Proběhl seminář na téma elektromobility
30. 5. 2024
blog
Juniorky chystají Tour de Sweden, startují projekty komunitního financování
16. 5. 2024
články
Spouštíme hráčské projekty
16. 5. 2024
klub
Novým trenérem mužů se stane Matěj Erbs
25. 4. 2024
články
Dorostenky skončily na MČR čtvrté!
23. 4. 2024
články
MČR DOROSTENEK
9. 4. 2024
články
Dorostenky postupují a pořádají MČR!
9. 4. 2024
články
Juniorky zakončily sezónu sérií s Tatranem
26. 3. 2024
články
Otevřené tréninky pro hráčky 2007-2010
25. 3. 2024
mládež
Rozhovory semifinále: Srdce tribuny Hynek Bajgar
22. 3. 2024
články
Rozhovory semifinále: Nela Škopková – kapitán na hřišti i mimo něj
19. 3. 2024
články
Juniorky postoupily přes Spartu, čeká je Tatran.
13. 3. 2024
články
Další víkend mládeže je za námi, takhle si vedli:
12. 3. 2024
články
Ženy nedaly Liberci šanci a postupují do semifinále!
12. 3. 2024
články
Junioři postupují přes předkolo play off, Hradec porazili 2:1 na zápasy
7. 3. 2024
články
Muži mají v osmifinále první bod, rozhodnout můžou v pátek v Lípě
7. 3. 2024
články
Muži vstupují do posledního kola, ženy startují čtvrtfinále
2. 3. 2024
články
Ženy po výhře zakončí základní část na třetím místě, muži prohráli s Tatranem
27. 2. 2024
články
Klub FBC Ostrava pořádá seminář na téma podnikové elektromobility
26. 2. 2024
články
Ženy nastoupí do posledního zápasu základní části, muži hrají s Tatranem
25. 2. 2024
články
Peníze z charitativního projektu již pomáhají tam, kde je třeba
23. 2. 2024
blog
Do příští sezóny hlásíme finské posily Haveriho a Viitanena!
21. 2. 2024
blog
Dorostenky ovládly derby 10:0 a dál drží neporazitelnost.
19. 2. 2024
články
Muži v televizním utkání vyzvou Liberec
19. 2. 2024
články
Juniorky za sebou mají 4 bodový výjezd
14. 2. 2024
články
Ženy si poradily se Znojmem, muži na Boleslav nestačili
12. 2. 2024
články
Míša Mlejnková nastoupí v sobotu ke svému poslednímu utkání v kariéře
9. 2. 2024
blog
Ženy se chystají na třetí letošní derby
6. 2. 2024
články
O víkendu se představila přípravka a dorostenky
5. 2. 2024
články
Ženy a muži připsali o víkendu double
30. 1. 2024
články
V sobotu se na ČPP Aréně představí muži i ženy
26. 1. 2024
články
O víkendu bojovali junioři a dorostenky
23. 1. 2024
články
Ženy si musely tři body v Třinci tvrdě vybojovat
22. 1. 2024
články
Muži z Bohemky odjíždí s prázdnou
22. 1. 2024
články
Extraliga žen bude pokračovat zápasem s Třincem
19. 1. 2024
články
Ženy se probojovaly do finále Poháru Českého florbalu!
18. 1. 2024
články
Denisa Kotzurová: rozhovor před semifinále Poháru
16. 1. 2024
články
Další herní víkend mládeže je za námi
16. 1. 2024
články
Chatrný hattrickem sestřelil Českou Lípu
15. 1. 2024
články
Muži se doma utkají s Českou Lípou
13. 1. 2024
články
Ženy předvedly parádní otočku s Chodovem, muži v derby nestačili na Vítkovice
9. 1. 2024
články
Známe výtěžek za víkendová benefiční utkání!
8. 1. 2024
blog
V novém roce první bojovali junioři, dorostenky a starší žáci
8. 1. 2024
články
Muži v prvním zápase v novém roce vyzvou Pardubice
4. 1. 2024
články
Adam Choma: bojovník na hřišti i mimo něj | FBC proti rakovině
2. 1. 2024
blog
Muži nestačili na Chodov a ztratili kontakt s osmou příčkou
30. 12. 2023
články
Florbalový den s FBC nabídne turnaj s rodiči, zápas legend a Superligu!
27. 12. 2023
články
Do bojů se o víkendu pustilo rovnou osm kategorií!
19. 12. 2023
články
Ženy po fotbalovém výsledku berou tři body s Tatranem
19. 12. 2023
články
Muži v odvetě na Spartu nestačili
18. 12. 2023
články
Ženy čeká Tatran, muži vyjíždí na Spartu
16. 12. 2023
články
Ženy po reprezentační pauze vyzvou Liberec
14. 12. 2023
články
Elévci si opět došli pro první místo, dařilo se i dorostenkám
12. 12. 2023
články
Muži předvedli skvělou otočku a berou tři body
11. 12. 2023
články
Muži přivítají na ČPP Aréně Black Angels
8. 12. 2023
články
Mládež o víkendu téměř bezchybná
5. 12. 2023
články
Juniorky uhájily domácí tvrz a získaly 6 bodů.
4. 12. 2023
články
Muži po krátké pauze vyzvou Butchis
2. 12. 2023
články
Další úspěšný víkend pro naši mládež je za námi
27. 11. 2023
dorostenky
Juniorky a dorostenci berou plný počet bodů, ostatním se nedařilo
21. 11. 2023
články
Ženy porazily Židenice, na Bulldogs nestačily
20. 11. 2023
články
Muži těsně nestačili na Boleslav, s Libercem vyhráli po nájezdech
20. 11. 2023
články
Ženy čeká brněnské duo Židenice – Bulldogs
17. 11. 2023
články
Muži v dvojzápase narazí na Bolku a Liberec
17. 11. 2023
články
Ženy s Olomoucí rozhodly ve třetí třetině
14. 11. 2023
články
Mladší žačky a přípravka první, starší žáci připsali výhru
13. 11. 2023
články
Ženy v napínavé koncovce ovládly boj o Ostravu!
7. 11. 2023
články
Nikola Chalupová: S Vítkovicemi budou rozhodovat souboje
6. 11. 2023
články
Jakub Strakoš: s SKV to nebude jednoduché, musíme zlepšit koncovku
5. 11. 2023
články
Muži se postaví čtvrtému Tatranu Střešovice
1. 11. 2023
články
Ženy čeká pozdní zápas v Liberci
31. 10. 2023
články
Přípravka na prvním místě, vyhrály také dorostenky
30. 10. 2023
články
Muži doma vyzvou Bohemians
29. 10. 2023
články
Mládež o víkendu stoprocentní!
24. 10. 2023
články
Muži připisují druhou porážku v řadě
24. 10. 2023
články
Muži ve venkovním utkání potkají Českou Lípu
21. 10. 2023
články
Mezinárodní víkend na ČPP Aréně: Dvojutkání juniorky vs. Polsko
17. 10. 2023
články
Mužům se derby s Vítkovicemi nevydařilo
16. 10. 2023
články
Ženy se po víkendu posouvají na třetí místo
16. 10. 2023
články
Přípravka úspěšná, juniorky vybojovaly bod
16. 10. 2023
články
Juniorky třemi brankami v powerplay vzaly Bohemce bod
16. 10. 2023
články
Čeká nás Ostravské derby!
15. 10. 2023
články
Ženy dnes čeká Třinec, v sobotu se utkají s Bohemkou
13. 10. 2023
články
Uplynul další herní víkend mládeže
9. 10. 2023
články
Muži porazili Pardubice a berou další tři body
9. 10. 2023
články
Muži doma pohostí Pardubice
8. 10. 2023
články
Ženy vyráží za nováčkem ze Znojma
7. 10. 2023
články
Jak si vedla mládež v uplynulém víkendu?
2. 10. 2023
články
Muži i ženy přijeli z Chodova s prázdnou
2. 10. 2023
články
Juniorky vynulovaly soupeře a berou doma 6 bodů
1. 10. 2023
články
Junioři postupují do CE Ligy!
30. 9. 2023
články
Elitní týmy čeká dvojkolo s Chodovem
30. 9. 2023
články
Ženy narazí na Tatran, muži se utkají se Spartou
28. 9. 2023
články
Starší žákyně o víkendu úspěšné
26. 9. 2023
články
Ženy neprošly přes Kloten
25. 9. 2023
články
Rozhovory Poháru mistrů: Veronika Tomšová o odvetě
21. 9. 2023
články
Juniorky v závěru otočily derby
21. 9. 2023
články